şükela:  tümü | bugün
23 entry daha
  • ntv yayınlarının en tipik özelliği, bilimsel verileri sade bir dille anlatan kitapları veya dergilerinin olması. çıplak adam da aynen böyle bir kitap. tepeden aşağı bilimsel verilere dayalı bir kitap olmasına rağmen, yoran bir anlatımı yok.

    kitabın akıcılığını ve eğlenceli oluşunu şöyle özetleyeyim. kitabı elimde görenler, şöyle bir baktılar ve bir şekilde okumaya başladılar. ayak üstü de olsa bir kitap kendini okutuyorsa, benim gözümde başarılıdır.

    kitabın içeriğini de başlıklar halinde. (gözler, kulaklar, penis, popo, sakal, bıyık, vb.) böyle olunca da kitap derli toplu olmuş. hangisi ilgini çekiyorsa ya da hangisinin tarihsel evrimi meraklandırıyorsa, açıp oradan başlıyorsun.

    haa, erkekler okumaya "penis" başlığından başlıyor ama olsun, bu zaten bilinen bir şey. şaşırtıcı olan şey kitabı eline alan 4 kadının da "popo" başlığından başlaması. lan?

    velhasıl kitabı aldığım günden beri de yanımdan ayırmıyorum. mesela erkeklerde saç dökülmesinin nedenlerini merak ediyorum, açıp bakıyorum. mesela - kadınların aksine - erkeklerin sakallarının neden var olduğunu merak ettim, gene açıp bakıyorum. öyle bir kitap işte. konusu ilginizi çektiyse, tavsiye olunur.
21 entry daha
hesabın var mı? giriş yap