şükela:  tümü | bugün soru sor
4 entry daha
  • geçen sezon bucaspor'un en iyilerindendi.

    tek dezavantajı 1985 doğumlu olması. bucaspor kariyerini bir kenara bırakırsak, bugüne kadar pek bir şey yapmamış. e patlaması da bir hayli zaman almış. gerçi alex semih için "bu ülkede 25 yaşındaki futbolcuya genç denmesini anlamıyorum" minvalinde bir şeyler demişti. bize has bir durum bu. elimizdekini işleyip piyasaya sürmemiz biraz zaman alıyor. erkan'ınki de o hesap işte.

    erkan'ın futbolculuğuna gelirsek, tek kelimeyle inanılmaz bir futbolcu. geçen sezonki bir maçta maça sağ açık başladı, ikinci yarı sağ beke geçti, maçı da sol bekte bitirdi. yani tam bir görev adamı. defansif yanı çok kuvvetli olmasa da, sağ ya da sol önde inanılmaz yetenekli. dripling özelliği var, şut özelliği var ve geçen sene bucaspor'un bir çok maçta kurtarıcısı oldu. yani bir sağ açıktan ne bekliyorsanız, alt alta yazın, toplamı geçen sezonki erkan ediyor.

    takım içinde önemli bir futbolcuydu geçen sezon. onun kart cezalısı olduğu son maçlarda bucaspor ciddi bir kısır döngü içerisine girdi. bu sene ise bucaspor süperlig için, iyi transferler yaptı. yeni transferler arasında kadroda kendisine yer bulacağını düşünüyorum ama süper lig'de ne kadar iş yapacak hep beraber göreceğiz. süperlig apayrı bir arena çünkü.

    velhasıl bu adam geçen seneki performansını tekrar ederse, devre arasında "erkan x'de" manşetleri atılmaya başlanır.
15 entry daha