şükela:  tümü | bugün
435 entry daha
 • sinirleniyorum arkadaşım.. tamam güzel film eyvallah. birçok kere açılıp izlenebilir. her güzel filmin ardından verdiğimiz tepkileri verebiliriz. ya da gece izlemişsek yatıp uyuruz bu kadar basit.

  beni sinirlendiren kısım, üniversiteye başladığı hafta ilk iş olarak sinema klubüne yazılan mühendislik öğrencilerinin izledikten sonra yaptıkları, söyledikleri. olum hiç kasmayın, hiçbirinizin bi bok anlamadığını biliyorum. ordan burdan ekşi sözlük'ten falan araştırıp geliyorsunuz, sonra yok "anarşizm" yok "hayatım değişti" bilmem ne.. olum bak senin ağzını yüzünü sikerim... o guy fawkes maskesiyle döverim seni.. nereye hayatın değişti lan? naptın amına koyim? götün yiyosa sefaköy karakoluna bi taş at bakayım... öyle bi sikerler ki doğrulamazsın bi daha. yarrağım!

  ulan ordan burdan okuduğunuz o film hakkındaki yorumları öğrenmeye çalıştığınız zamanda oturup ders çalışsanız ülke olarak kalkınmıştık lan! ne yapmayı planlıyon olum, hatun mu kaldırıcan bi film üzerinden? hadi onu yapıcaksan eternal sunshine of the spotless mind ile yap daha fazla şansın olur belki.

  bir daha biri bu film için, "abi o filmin yeri başka yeeaaa, hayatımı değiştirdi yeaaa, bişeyler yapmamız lazım yeaaa" falan diyip ardından elindeki ders notlarına bakıp, "olum bu dersten 50 alsam geçerim" derse o ders notlarını burup götüne sokarım onun...

  sizin yüzünüzden filmden tiksindim lan..

  zamanın ötesinden edit: haaaaah anca kötüleyin amına koyim. kıçımın anarşistleri sizi..
626 entry daha