şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
  • birkaç tane ücretsiz film dışında filmleri 2.99 tl'ye online izleyebileceğiniz site. ağırlıklı olarak bağımsız sinema filmlerine yer veren, popüler filmleri bulamayacağınız bir site, zaten popüler filmleri alıp göstermek gibi bir niyetleri de yok. filmlerin çözünürlükleri yeterli görünüyor, ben bilgisayar üzerinden izledim ancak görüntüyü tv'ye aktarsanız da pek bozulma olmayacak gibi duruyor. hızı da fena değil, koskoca film üzerinde 2 kez filan bekleme yaptı, ilk başta birkaç dakika beklerseniz hiç yapmaz.
    arşiv yapma merakı olan insanlar için ideal bir site değil. filmi izliyorsun ve bitiyor, dvd'si yok, kutusu, kapağı yok. tek izlemelik bir keyif sunuyor sadece. internet üzerinden film kiralıyorlar gibi düşünebiliriz.
    aylık 12 tl gibi bir üyelik ücreti ödenerek aylık sınırsız film izleme imkanı veriyor. ancak film arşivleri şu anda yeteri kadar derin değil. çok da popüler olmayan, bağımsız addedilebilecek birkaç filmi arattığımda bazıları arşivde hiç yoktu, bazıları ise ülkemizde izlenemiyordu. şimdilik sürekli üye olmak çok da anlamlı değil, bekliyoruz.
202 entry daha