şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • merhaba sağlıklı insan. ben de bir engelli adayıyım, aynı bu yazıyı okuyan sen gibi ...

    aylar önce geçirdiğim kas spazmı ve fıtık başlangıcı hiçbir zaman felçle kıyaslanacak kadar önemli değildi belki ancak bir ay boyunca hareket kabiliyetimin azaldığı ve sosyal hayata katılamayışımın bende yarattığı sıkıntıyı ifade edebilmem çok zor. yürüyemiyordum, oturamıyordum... neyse ki geçti ve allaha çok şükür şimdi iyiyim.
    ancak şu anda belki de hayatının sonuna kadar hareket özgürlüğü kısıtlanmış insanlarımız var çevremizde ama göremiyoruz. sadece bunlardan şanslı birini tanıdım ve onun akülü sandalyesi vardı. bu akülü sandalye sayesinde emlakçılık yapıyor, dışarıya çıkabiliyor ve çok dik olmayan yokuşlu yerlerde bile hareket edebiliyor ve sosyal hayata katılabiliyordu. ben dışarıya çıkamayan insanlarımıza daha çok özgürlük vermek istiyorum.

    size yemin ediyorum şu anda beş kuruş param yok ama telefonumdan 5 liralık da olsa katkı yapabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. maaşlı bir işe girersem de bunu düzenli olarak yapacağım. sizi de engellilerin özgürlüğüne katkıda bulunmaya çağırıyorum.

    3430'a göndereceğiniz her boş mesaj 5 liralık katkı sağlıyacak. çok zor değil...
3 entry daha