şükela:  tümü | bugün soru sor
35 entry daha
 • okulun bahçesini yaktim yanlışlıkla (asfalt dahil)

  cocuk parkindaki oyuncaklari kirdim

  bisiklet caldim

  ehliyetsiz arac surerken polise yakalandim (nezarethanede bitti olay,benimle beraber birini daha yakaladılar geldi babası onu aldı ama benim babam kalsın dedi ... "kalsın!",sabaha kadar karpuz yedirdiler işetmediler öyle eziyet görmedim)

  tek seferde 4 ayrı trafik suçu isleyip kendi adıma kirilmasi zor bir rekora imza attim eve desteyle geldi ceza, babam - "anan baban belli ama sen nasil piç oldun onu hala anlamadım" dedi, "hastanede karışmışımdır!" diyince küfretti. pişmanım bi daha öyle şeyler yapmadım hiç.

  sayamadigim kadar cok kavgada yumruk tekme kafa attim ve yedim, hastanelik olmadim (yani hic dikis atilmadi) ama 1 kisiyi ettim, haketmişti ama pismanim.

  ilkokulda okulun elektrik tesisatini yaktim (bence tesisat zayifmis)

  413 e atakuledeki şaka dükkanından aldığım koku bombasi attim, önden binen herkes parasini odeyip ortadan geri indi. milyonlarca tl zarara sebep oldum (bilet zaten bi milyondu)

  subayevlerindeki bir yol calismasindan kuka ,kırmızı/beyaz şerit, bariyer aşırıp mahallenin tum giris ve cikislarini kapattik, 45 dakika boyunca kimse cikamadi mahalleden, en son polis geldi acti.

  zabita karakolunun bankini caldik cocuk parkina koyduk sene 1994 de, bank hala cocuk parkinda.

  zabita karakolunun bahcesindeki gullerin hepsini kesip sevgilime hediye ettim,surat yapti ve icinden sadece birini aldi, geri kalanini anneme hediye ettim uzerine soyle bir not ilistirip "hayatimdaki tek kadina"..

  yargıya intikal etmiş bir bakaya suçum vardı, askere gittim bitti..

  ruhsatını yenilemediğim için kapıya polis geldi silahımı aldılar, bir sürü ceza geldi silah da gitti. mahkemeye çıkacakmışım.

  arkadaşım stüdyodan baget çaldı göz yumdum

  üniversitenin yeni kurulan bilgisayar laboratuvarında yayılan ufak bir "şaka" yazdım, bios logosu, 98 boot logo,oem logo ve desktop a satanizm içerikli bi çizimi yerleştirdim. tabi üniversite fatih üniversitesi olunca biraz sorun çıktı. meslekten atarız dediler! konuşmazsan atarız dediler!!

  4 arkadaş toplanıp mahallenin çıkmaz sokaklarının başındaki arabaları kaldırıp yolu kapattık, yakalandık, polise şikayet ettiler eşşoleşşek dediler

  babamın stajyerinin sigarasının içine mantar tabancasının patlayıcından sıkıştırdım, sigarayı yakınca patladı adamın gözüne kaçtı , babam kafi miktarda dövdü beni.

  babamın daktilosunun iğnelerinden birinin ucuna aynı patlayıcıdan yerleştirdim, yanlış hatırlamıyorsam "/" tuşuydu. patladı. stajyer korkudan oraya öldü...

  lisede 2. kattan müdürün keline tükürdüm ve suç başkasına kaldı. üstelik "ben yaptım" demem rağmen.

  babamın ofisindeki iki telefonun ahizelerini birbirine ters şekilde koyup herbirinden birer numara cevirip tel sapıklığı yaptım, nasil oldu bilmiyom ama yine yakalandım.

  altınparkta melih gökçeğin tükürdüğü o heykele olaydan bir kaç gün önce güvenlikler bizi kovaladığı için kızıp işemiştik. küçüktük. m.gökçek koktuğu için tükürdü sandık.
260 entry daha