şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • bakırköy'de, yeri capacity'yi sağınıza alıp yaklaşık 300 metre gittikten sonra iskele caddesi tabelasından sağa sapıp yaklaşık 50 metre daha gidildikten sonra sağ tarafınızda kalan, oyun konsolları konusunda (playstation ya da nintendo fark etmez) her türlü soru, sorun ve alışverişiniz için gidebileceğiniz mükemmel bir işletme.
    esnaflık anlayışları mükemmel. siz çekinerek bir soru sorduğunuzda bile sanki sorduğunuz sorulabilecek en zeki sorulardan biriymişçesine özveriyle cevap veriyorlar. sadece oyun konsolları hakkında değil, elektronikle alakalı herhangi bir sorunuza da bilmeniz gerektiği kadar bilgiyle cevap verebilecek bilgiye sahipler aynı zamanda.
    kaç zamandır psp'mle alakalı bir sorunum vardı. zaten internet üzerinden konu hakkında araştırma yaptığımda hangi siteye girersem gireyim bu adamların ismi çıkıyordu karşıma. iyi ki de onlar çıkıyormuş, ya da zaten yaptıkları işin kalitesinden onlar çıkması gerektiği için çıktılar. sorunumu yirmi dakika içinde halledip, normalde ücret alabilecekleri bir kaç ekstra işlemden de ücret almadan ve ilerde yapabilme ihtimalim olan yenilikler hakkında da yönlendirerek beni uğurlamışlardır. türkiye'de 'hoff işini halletse de gitse' anlayışından uzak böyle esnafların da olduğunu bilmek güzel.
17 entry daha