şükela:  tümü | bugün soru sor
4 entry daha
  • buradan bir arkadaşım 1 ben 2 adet alışveriş yaptık. arkadaşımın yaptığı alışveriş sorunsuzdu, benim biri sorunsuz diğeri ise kutudan eksik parça çıkması ile sonuçlandı. çıkan eksik parça ile ilgili bilgilendirme mailını iade tarihi 7 gün olmasına rağmen elimde olmayan sebeplerden ötürü 14 gün sonra yaptım ve yine de maduriyetimi önlemek için ürünü onlara kargolamamı, benim için aynı ürünün yenisini getirttiklerini söylediler. gerçekten de ürünü ben kargoladıktan 1 gün sonra yeni ürün elime geçmişti.
    teslimatlarında faturalar üründen sonra adrese posta yoluyla teslim ediliyor, bu sebeple faturanın postada kaybolma ihtimali oluyor aslında (benimki henüz kaybolmadı) ama benim gördüğüm o ki, şu ana kadar kaç defa telefon ettiysem veya mail attıysam, hep hızlı bir şekilde cevap ve çözüme ulaştım. belki ufak aksaklıkları oluyordur ama iyi niyetli bir site olarak görüyorum ben kendilerini. zamanla daha da iyileşeceklerine eminim.

    not: siteyi sevme sebeplerimden biri tefalin kendisinde indirimli olarak 450 tl'ye sattığı ütüyü 275tl'ye almamı sağlamış olması. nasıl bu derece düşük fiyata aynı ürünü temin ettiklerini bilmiyorum ama böyle indirimler yaparlarsa daha çok severim onları.
147 entry daha