şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
  • hiç bir zaman enter yada the dance hatta slient force albümü bile olamayacak albümdür. eski albümlerine bakıldığında daha pop- rock bir tarza doğru yöneldikleri apaçık ortada bu albümde. özellikle ilk albümde brutal vokal ile sharon ablanın o güzelim sesini dinlerken şimdi eurovizyonluk parçalarla karşımıza çıkıyorlar. özellikle siniad ve where is the edge öheh dedirten parçaları. where is the edge single'ında zaten kendini üç aşağı beş yukarı belli etmişti albüm.
    (bkz: #21341280)
    a demon' fate parçasında dikkat çeken bir nokta, angels have faith diye sözleri başlayan bir iki dizelik kısmı barış manço'nun aynalı kemer parçasının nakaratına acayip benziyor.

    albümün tesellileri ise in the middle of the night ve lost. özellikle in the middle of the night gerçekten güzel bir deneme olmuş. lostda güzel bir parça ama bir memories yada jillian olamaz. ayrıca kısa videoları kesinlikle atlamamak gerekiyor.
    sonuç olarak kötü yada vasat bir albümdür özeti çıkartılmamalı. üzerinde ciddi bir emek harcandığı 100 km den anlaşılıyor. bu albümün tek sıkıntısı ilk albümlerinden beri within temptation dinleyen insanların gözünün önünde ** ciddi bir değişim geçirmeleri.
6 entry daha