şükela:  tümü | bugün soru sor
5 entry daha
  • biraz önca ataköy olimpiyat evi ışıkları önünde uzaktan izlediğim terör çeşidi. allahtan terörünü uygulamaya çalıştığı vatandaşta peygamber sabrı varmış da, olay çıkaramadan kapandı. mevzubahis olaydaki taksici için kısaca orospu çocuğu lafını kullanacağım.
    bilenler bilir (sinan erdem spor salonu'nun açılmasıyla daha da bilinir hale gelmiştir) e-5 ten ataköy'e girdiğinizdeki ilk ışıklarda genelde trafik olur, ve orospu çocukları aramızdaki en akıllı insanlar oldukları için sağdan 9. kısıma giden yola girer ve ilerden sıranın en önüne geçerler. işte biraz önce yaşadığım olay da bir orospu çocuğunun yandan önümüze girmeye çalışması ve önümdeki aracın ona yol vermemesi üzerine, orospu çocuğunun doğası gereği haksız olduğu halde sinirlenip, gaza gelip arabadan inip diğer vatandaşa saldırma girişimidir. yanımda eşim olduğu için kendimi gerçekten çok zor tuttum. vatandaş nasıl tuttu anlamıyorum. hala sakin sakin adama haksız olduğunu anlatmaya çalışıyordu. orospu çocuğumuzun ise yaptığı tek şey küfretmekti. çok şaşkın ve üzgündü çünkü karşısında bir insan vardı ve ona saldırmıyordu. ne yapacağını şaşırmıştı orospu çocuğu. adamın mantıklı cümlelerine küfürle karşılık veriyordu. tehditlerini savurdu ve arabasına binip defolup gitti.
    bu olay benim başıma gelseydi olay sadece iki yerde sonuçlanırdı, ya hastanede ya da karakolda. şimdi sana soruyorum be hey orospu çocuğu işimden çıkmış evime düzgün bir şekilde giderken, neden bir orospu çocuğunu öldürme veya orospu çocuğu tarafından öldürülme ihitimalim olsun?
14 entry daha