şükela:  tümü | bugün
47 entry daha
  • bizim tosti iyi kadın. böyle etleri butları var, gülümsüyor, tavuklu çorba yapıyor (tavuk parçacıkları kafam kadar) maç izliyorum ses etmiyor, sonra maç izliyorum ben ses etmiyor, sonra ben maç izliyorum, gelip yanıma oturup izliyormuş gibi yaparak ses etmiyor! sabah öpüyor, akşam öpüyor, öğlen bulsa öpecek, gece öpüyor! arada bıdı bıdı tuşu takılı kalıyor, kedi diyorsun mesela saatlerce hiç susmadan bahsedebiliyor. bir şeyde sana hak verse de alttan alttan mırıl mırıl etmeyi unutmuyor. zekanı, şiirini, entelektüel bilgini (varsa) sunmadığın için yavaş yavaş seni aklında sanki ara ara sıradanlaştırıyor gibi oluyor ama öpüyor sabah, sonra akşam kesin öpüyor, gece illa ki öpüyor!

    bizim tosti iyi kadın, gerçekten. arızalı erkek üff sıkıcıdır, şöyledir, böyledir diyenlere bakmıyor. biliyor sıyırmış erkeği, geçmişin kırıntılarını düşünmek bile yetiyor bazen arızasını anlamaya. ağlıyorsan güçsüz demiyor, gülüyorsan aşık aşık bakış. seksi, ilginç pijamalarıyla geliyor diz dibine. niye? çünkü bizim az tostili iyi kadın.

    iyi kadın bizim dünya tostili güzeli. sen daha arızanın nasıl oluştuğunu bilmiyorken, o korkusuzca dibinde duruyor. ayrıca minik çorapları da var! bak ayakları küçücük; az daha çocuk spor ayakkabısı alacaktım geçen gün. biliyor zaten biraz biraz aşkla düzelir adamı, biraz biraz yiter belki arızalar, sonra düşünüp gülümsüyor; yitmesin, asıl bu hâline aşık olunmadı mı diyor kendi kendine. çünkü benim kanım iyi kadın. damlıyor damarımdan arızanın en dibine. yola gelsem de gelmesem de tebessüm ediyor.

    iyi kadın bizim sonumuz. çünkü sevdiği adam da biliyor erkeğini yola getirmeye çalışmak ne kadar zor. o da çabalıyor zaten. neden? çünkü bizim gözüne kurbanlı iyi kadın. sallamıyor sendromu mendromu; sabah öpüyor, akşam affetmiyor, gece yakalıyor, öğlen bir bulsa... biliyor, uğruna yol ayağına getirilir de kıyılamaz ah'ına. (ağzına kurban)
107 entry daha