· · ·
 1. sevgili "en yakın arkadaşım"

  kardeşliğimiz bitmiş. ben buna ağlarım arkadaş!

  sana söylemek benim son çaremdi, bunun olacağını biliyordum, ama of ama ya. selam yazacağım şimdi, üşeniyorum. daha doğrusu korkuyorum. vereceğin tepkilerden çekiniyorum.

  bugün inhalerini kullandığını gördüm? of ne korktum ama biliyor musun? şunu kafana sok bence, sana bir şey olursa, senden önce ruhunu teslim edecek birileri var bu taraflarda.

  sen beni arkadaşın olarak görüyor musun bilmiyorum bak. ama ben senden vazgeçmedim, bunu sakın unutma. zannediyor musun ki, sen üzgün üzgün otururken, kimse yoksa gelip sana sormayacağım neyin var diye? sen bitirdin de, benim için bitti mi zannediyorsun?

  ben sana aşıktım, artık benim için sen ve aşk kelimeleri yan yana geldiğinde “past tense”i ifade ediyor. ah be şekerim! sen hâlâ arkadaşımsın, başım sıkıştığında koşacağım ilk adamsın. sen beni takmasan da, sana ilk koşacak insanlardan biri de benim.

  seni mutsuz görmeye dayanamıyorum ben, kıyamıyorum sana. şebeklik yapıp güldüresim geliyor seni de, ben beceremem öyle işleri.

  küçük kardeşimsin olm sen benim? hem benden küçüksün, hem kardeşimsin hepsi bir arada yani.

  kısaca, adam ol. arada uzaklaşabiliriz ama, bana geri döneceksin, hala aramız iyi diyeceksin, karışmam! yolaklarım seni ! :) yapabileceğimi biliyorsun.

  seni her ne olursa olsun, ne yaparsan yap, ne söylersen söyle seven birisi var burada.

  hep hazır senin için. seni dinlemeye, sana yardım etmeye, elinden geleni yapmaya hazır.
· · ·

en yakın arkadaşa açık mektup hakkında bilgi verin