şükela:  tümü | bugün
16 entry daha
  • 20 - 25 gün önce falan habervaktim'in kendisini hedef almasını gördüğüm de anlamıştım ergenekon'dan tutuklanacağını. yandaş basının nasıl iğrenç bir propaganda aracı olduğunda hepimiz hemfikiriz ama olay nasıl işliyor onu hala çözemedim. önce cemaat bu gazetelere hedef göstersinler diye isim veriyor sonrasında da polis ve savcı işini mi yapıyor yoksa fethullaçı polis yandaş gazetelere biz bu insanları alıcaz siz yol yapmaya başlayın mı diyor.

    aynı kara propagandayı cem gürdeniz tutuklanmadan önce de yapmışlardı. kardeşiyle telefon görüşmelerini kaydetmişlerdi "vay efendim istanbul'da adım başı cami var", "vay efendim metrobüse binenler hayvan gibi kokuyor" diyerek halka ve islama hakaret etti diye saldırmışlardı. ilk olarak bunları söylemek suç değil ikincisi adam haklıydı ulan. cami sayısı sözlükte de çok tartışıldı, bu kadar fazla caminin gereksiz olduğunu herkes söylüyor. metrobüstekilerin ter kokmasına ise kimse yalan diyemez herhalde. özellikle yazın bindiğimde hayatım sikiliyor, ramazan'da metrobüse binmek supernatural'daki crowley'nin cehenneminde işkence olarak bile kullanılabilir.

    sonuç olarak ikisinin de ortak noktası kuvvet komutanı olmalarının neredeyse kesin olması ve büyük ihtimalle tek suçları olan dinle alakalarının olmaması. sanırım tsk'da ikinci bir emre kadar dinci olmamak yasaklanmış.

    link vermeyi unutmuşum sonuçta pics or it didn't happen;
    http://www.habervaktim.com/…beryazdir.php?id=184177
14 entry daha

hesabın var mı? giriş yap