şükela:  tümü | bugün
20 entry daha
  • bak bu vücut parçası önemli. bir erkekte geniş, kadında ise dar olanı çekici duruyor.

    çünkü gövdenin cüsseliği hakkında en hızlı fikir veren yerdir burası. bir kadında dar olması onu direkt narin gösterir, bel veya göbek kusurunu örter. geniş olması kaburgalarınında daha büyük olmasına ve yarma gibi durmasına sebebiyet verir. dahası ideal meme ölçüsünde olmasına rağmen genişleyen gövde nedeniyle memeler ayrık ve küçük durur. bu kadınlar zayıflasa bile gövdesi büyük ve kollar da iri gözüktüğünden zarifleyemezler (zariflemek terimini icat etmiş bulunuyorum)

    erkekte ise bunun geniş olması boyun ile köprücük kemiklerini bağlayan kirişlerin belirgin olmasını ve seksi durmasını sağlıyor. bir erkek çok zayıf olmadıkça takım elbise adeta cuk oturuyor, karizmayı katlıyor. ama erkekte dar olursa (düşük değil) tek boyut halini alma riski var ve yanlış şeyler giydiği takdirde çubuk krakere dönüşmesi an meselesi oluyor.

    omuzlar vücut geliştirme gibi aktivitelerle açılabilir fakat daraltılamazlar. yani doğuştan omuzdan kaybeden erkek, kadına nazaran şanslıdır.

    not: şimdi böyle bir yazı girince şekilci durduğunun farkındayım ama insanları çoğunlukla bedenleriyle değerlendiren biri değilimdir.
29 entry daha