şükela:  tümü | bugün
9142 entry daha
  • erkekleri tanımak bazen acıdır.

    19 yaşımda bir erkek arkadaşım var. gezip tozuyoruz, sinema, akşam yemekleri vs. derken ben el ele tutuşup, öpüşmenin yeterli olduğunu düşünürken, aklıma bunun dışında bir şey henüz (henüz) gelmezken günün birinde bunun erkek(ler) için yeterli olmadığını, erkeklerin kadınlara olan bakış açısını hoş olmayan bir şekilde öğreniyorum ve erkekleri ilk olarak tanımam böyle oluyor.

    aradan zaman geçiyor ve karşıma biri çıkıyor. her şey güzel. 6 yıl birlikte oluyoruz. sonra bir gün adamın bir arkadaşından aramızda yaşananlara ilişkin bir şey duyuyorum ve 2. kez erkekleri tanımam böyle oluyor. (buna rağmen pişman değilim)

    aradan uzun zaman geçiyor ve bir gün kendimden büyük biriyle tanışıp ''işte bu'' diyorum. birbirimizi tanımaya başlıyoruz. adamın yaşanmışlıkları beni rahatsız etmese de zamanla kendimi olmadık konuların içinde buluyorum ve 2 yıldan uzun bir süre elimden gelen her şeyi yapıp, hiçbir şeyin değişmediğini görerek bunu karşı tarafa söylüyorum ve karşılığında ''istersem yine aklını çelerim'' lafını duyuyorum. erkekleri 3. kez tanımam böyle oluyor.

    şimdi biri var tanımak istediğim.
93674 entry daha