şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
  • ikili ilişkilerde niyet göstergeleri:

    ikili ilişkilerin her türünde (sanal/reel) var olan bir konsepttir. bir noktaya geldikten sonra (ki bu nokta tamamen kişiseldir, kimin neyle yetineceğini bilemezsiniz. 'ay iki gün oldu daha yok artık sen de öyle bi niyeti yoktur saçmalamaaa' demeyin diye diyorum) taraflardan en az biri niyetini açık eder. bu 'niyet' illa ki 'seni zikmek istiyorum mavi$86f' olmak durumunda değildir. 'arkadaşlığı bu seviyede tutalım', 'yüzyüze görüşmek isterim', 'evimin kadını ol' gibi farklı uçlarda farklı niyetler gösterilebilir.

    artık klişeleşmiş birtakım kalıplar vardır bu konular ile ilgili, aynen 'selam seviyeli bir muhabbete ne dersin' kalıbı gibi, eğer ki bunlar halen kullanılıyorsa, bunlardan hoşlanan bir kitle de var demektir amma ve lakin bilemiyorum yine de, emin olamıyor insan.

    misal bir 'hay aksi bir sürü fotoğrafım vardı bilgisayarda, hepsi silinmiş' gibi bir söz size geldiği anda, anlayın ki muhabbet dönüp dolaşacak, sizin bilgisayarınızda size ait fotoğraflara, bunların karşı tarafa iletilmesi arzusuna yönelecektir.
39 entry daha