şükela:  tümü | bugün
745 entry daha
 • demin bu dizinin pilot bölümünü izledim, yani ilk tasarlanan halini. benim gibi tbbt müptelalarına garip gelecek bir şekilde tasarlamışlar ilk olarak tbbt'yi.

  --- pilot bölüm spoiler ---

  dizi gene sperm bankası sahnesiyle başlıyor ama bu sefer veriyorlar. sperm bankasından evlerine dönerlerken yolda ağlayan sarışın bir kadına rastlıyorlar ve onla leonard'in zoruyla dost oluyorlar. yani normalde penny'nin rolünü ilkin bu kıza vermeyi düşünmüşler. bu kızın gidecek bir yeri olmadığı için evlerine alıyorlar.

  evlerinin şekli biraz daha değişik, izlerseniz görürsünüz. ayrıca ilk tasarıda raj ve howard yok, onun yerine nerd bir kız arkadaşları var. o da ilk dakikadan o sarışın kız ile makas oluyor, yani o ikisinin çatışmasından ekmek yemeyi planlıyorlarmış. ayrıca nerd kız arkadaşları ile sheldon seks yapmış geçmişte. inanabiliryor musunuz ?

  fakat sekse olan düşüncesi dışında sheldon gene aynı sheldon, leonard gene aynı leonard, onları değiştirmemişler. ayrıca evlerine aldıkları sarışın kız penny'den daha kötü huylu ve daha batmış bir karakter. izlerseniz görürsünüz gene.

  --- pilot bölüm spoiler ---

  bu konsepten neden vazgeçmişler bilmiyorum fakat raj ve howard'sız bir tbbt düşünülemez bence. gene de insan düşünmeden edemiyor acaba bu konseptten devam etselerdi nasıl olurdu dizi diye. her halükarda tabi, tbbt'yi seviyoruz.
2242 entry daha
hesabın var mı? giriş yap