şükela:  tümü | bugün soru sor
8 entry daha
  • geleceğe dair hedeflerimden biri. içimden bir ses, doğup büyüdüğüm ve şimdilerde çalıştığım şehrimde gezerken ara ara sesini yükselterek günü geldiğinde başka ülkelere gideceğimi söylüyor. haksız da değil. aklımda japonya ve finlandiya'ya gitmek, hangisinde rahat edersem oraya yerleşmek var.

    japonya'ya gidersem sony ürünlerini acayip ucuza düşüreceğimi, anime koleksiyonu yapıp misshannahminx'i bulacağımı ve bol bol uhu çekeceğimi düşünmekteyim. pes'te japonları ütüleyerek, çekik gözlü olmayan bir yerel kahraman olacağımdan şüphem yok.

    finlandiya'ya kapak atarsam da, her haftasonu fiyord kaçamakları yapıp çölde bedeviye hayran hayran bakan kutup ayısı gibi muazzam güzellikteki fiyortlara bakmayı, bulursam (ki bulamayanı dövüyorlarmış) finli bir elfle evlenmeyi düşünmüyor değilim. thor'un çekiç salladığı, loki ile dalaştığı koca iskandinav yarımadasında bir hayat kurmak şükela olsa gerek. hem finlandiya'da nokia da var. telefonları ucuza maledip eşe dosta nokia telefon armağan ederim. forsum olur. köyde namım yürür.
25 entry daha