şükela:  tümü | bugün soru sor
8 entry daha
  • içinde snoop dogg, dr dre, 2pac gibi büyük rapçilerin olduğu, kamyonla para kazanan ama kendi kurduğu bu deathrow imparatorluğunu belki şımarıklık belki aşırı güç ya da her şeyden daha fazla olsun düşüncesinden dolayı yıkan kişilik. şu an büyük ihitmalle kenarda kalan 3 kuruş parasının faizi ve eskiden tanıdğı bloods çetesinin elemanlarıyla sattığı uyuşturucu parası ile geçiniyordur.

    ancak şu ana kadar öldürülmemesi de şaşırtıcı. kanye west'in partisinde bir kere bacağına sıkmışlardı ama öldürmek için olsaydı çoktan öldürülmüştü.

    2pac'ın eskiden en yakın arkadaşı olup daha sonra katili olduğu söylenen kişidir. burada şüphe duyulması gereken tek olay 2pac vurulduğunda onun hemen yanında oturması ve hiç yara almamasıdır. belki suge'un öldürülmesi çok daha büyük bir savaş çıkaracağından, 2pac'ı öldürenlere emri verenler 'suge'u sakın öldürmeyin' de demiş olabilirler.

    2pac'ın hastanede ölüm kalım savaşı verirken yatağı adeta sallaması "ölmeseydi birçok şeyi söylerdi" diye düşündürmüyor değil ancak 15 yıldan fazla olmasına rağmen 1 2 dedikodu dışında hiçbir delilin ortaya çıkmaması konunun hiçbir zaman açıklığa kavuşamayacağının bir göstergesi. suge da bu kadar senedir ısrarla "ben bir şey bilmiyorum" demektedir. belki bir yerlere not bırakmıştır, öldükten sonra gerçekleri öğreniriz.
10 entry daha