şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • ntv yi dalında profesyonel bir kanal, spikerlik mesleğini icra edenleriyse "ne dediğini bilen, konuşması düzgün ve dalında en iyi insanlardan" oluştuğunu biliyorsak, trabzonsporluların tepkisini yadırgayamayız. ayrıca rıdvan dilmeni devam eden şike iddiaları sürecinde "tarafını açıkça belli eden bir spiker" olarak ele alırsak, art niyetin ortada olduğunu %99 olasılıkla söyleyebiliriz. maçta galip gelmemizi sağlayan golcü oyuncu burak yılmazın trabzonsporda oynadığını bilen ve hergün spor yorumu yapan rıdvan dilmenin, avrupada oynayan takımlardan trabzonsporu böyle bir maçtan sonra unutacağını düşünüp arkadaşlarıma programdan önce "rıdvan dilmen böyle böyle diyebilir" desem herkes bana götünle gülüp "rıdvan onu unutacak kadar toy mu?" derdi. şimdiyse çoğu çıkmış mazlum edebiyatı yapıp "adam unutabilir" diyorlar.

  saygıdeğer rıdvancığıma buradan sesleniyorum. fenerbahçenin uefadan men edilip trabzonsporun gönderildiği zamanlara denk gelen "futbolda adalet yok, spikerliği bırakacağım" lafını sana hatırlatıp, almanya maçının son dakikalarında uyguladığın davranışını ömrünce devam ettirmeni senden talep ediyoruz. "tükürdüğünü yalamak şeytan işidir" diyip sözlerimi şu ünlü vecizeyle bitirmek istiyorum.

  -biz sana spikerlik yapma demiyoruz, hobi olarak gene yap.

  edit: rıdvan böyle yapmaz diyenler için ilk video. fenerbahçenin men edildiğini duyunca fb tv de açıklaması bu :
  http://www.youtube.com/watch?v=ame_vgemw-o bu videoda konuşurken sesi kısılan sesi titreyen adamın trabzonsporun avrupada olduğunu unuttuğuna beni kimse inandıradamaz.

  bu açıklama için telegolde yapılan yorumda ertesi gün aykutla rıdvanın fener için başbakana çıktığı söyleniyor :
  http://www.youtube.com/…koo9qgzgfim&feature=related

  not: futbol hayatını değiştiren ayak kırılma olayının bizler gibi kaliteli futbolcuları izlemeyi seven trabzonsporluların önünde olması gerçekten bizleride üzmüştü. inan kinin bundansa senden özür diliyoruz. çünkü biz adamız. sende umarım yaptığın hatadan dolayı bizlerden özür dilersin.

  (bkz: adam olun lan)