şükela:  tümü | bugün
103 entry daha
  • her bölümü ayrı saran suç-profil-teşhis dizisi. birde işlenen konuların gerçek fbi dosyalarından alındığını öğrenmemle daha bir sarıldım nedense severim böyle criminal tarzı yapımları. d-smart'ta id diye bir kanal var. orada da fbi dosyalarını anlatıyorlar. öyle büyük doktorlar var ki adam ömrünün 25-30 yılını sırf bir katili anlayabilmeye harcamış. fbi ile falan çalışıyor. artık konunun uzmanı olmuş.

    diziye gelirsek uzun saçlı eleman profilleri öylesine güzel inceleyip rapor çıkarıyor ki koca haritayı bir anda daraltıp suçlunun kaçabileceği noktaları işaretliyor. şu anda dizi smart üzerinde öğleden sonra, tekrarı ise gece veriliyor. geçenler de fbi dosyasını izlerken ne adamlar var dedim.

    fbi tarafından yakalanan bir hasta-suçlu yamyamlık ve pedofililikle suçlanıyor. yaptıklarını inkar ediyor ben böyle yapmam etmem diye ama evinin altındaki odada yemeklik olarak parçalanmış çocuk bedenleri bulunmuş. bir de yemek günlüğü yazmış orospu çocuğu bunun köftesi güzel oldu bunun rostosu güzel diye. psikozun bir etkisi de yaptıklarını hatırlamamak mıymış neymiş. bayağı bir detaya girdi doktor.

    ne manyaklar var arkadaş ya. biz şimdi sıcak evimizde bilgisayar başında otururken kim bilir şu anda dünyanın neresinde bir insan işkencelerle ölüyor yahu.
140 entry daha