şükela:  tümü | bugün
163 entry daha
 • "taraftarımızın destek olması bizim için çok önemliydi, bizi desteklediler. futbolcularım görevlerinde başarılı oldular. futbolcularımızın bu kadar emeğinin boşa gitmemesi gerekiyordu. onlarla gurur duyuyorum.

  biz şampiyonluk yarışına fenerbahçe ile birlikte ortak olduk. ama hak ettiğimiz şampiyonluğu alamadık. ikinci olmaktan çok, şampiyonluğu hak etmiştik. emek veren bir takım olarak, paraya karşı yetenek ve emeğin savaşını verdik.

  tarih bunları yazacak."

  bilmeyenler için edit: şenol güneş'in 22 mayıs 2011 karabükspor trabzonspor maçı sonrası takımı ile otobüse binerken kendilerine büyük sevgi gösterisinde bulunup, otobüsün önünü kapatan taraftarlarına ve o an çekim yapan medya aracılığı ile tüm türkiye'ye yaptığı tarihi açıklamanın son cümleleridir bu sözler.

  not: türk futbol tarihine geçmiş bu sözler, istanbul takımlarının yöneticilerinin, futbolcularının, teknik adamlarının söyledikleri haricinde memlekette olan bitenlere kulaklarını tıkayan bazıları için ancak aylar sonra bir anlam kazansa da, o günlerde olayların içinde olanlar ne olup bittiğini gayet iyi biliyordu tabii ki.
  (bkz: 2011 şike soruşturması iddianamesi)
281 entry daha