şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
  • hiç unutmam, berlinde adını hatırlamadığım bir metro istasyonunda trenin gelmesine biraz uzun zaman var diye bira almaya karar vermiştim. büfe vardı içerde gariptir, bira da satıyodu. gittim, tyskie'yi görünce alayım dedim. 'tısaykieee' gibi bişeler dedim, kız böyle tip tip işveli işveli bakıp düzeltti lafımı verdi biramı. işte o kız bugüne kadar gördüğüm en güzel türk büfeci kızıydı, almanyada yaşıyordu ama hala ve hala ve yeniden yine yine geri zekalı türk kızı ekolünden geliyordu. aksini yapsa dişimi kırmazdım aksini yapabilen var ama oralarda hala berkecanın sevgilisi olan kız gibi hareketler falan hoş olmadı. ama bak kız güzeldi.

    bu şekilde tanışmış olsam da; tyskie içip içebileceğim en güzel biralardan bir tanesi bence. geçenlerde polonyalı bi arkadaşımdan bana bi kasa göndermesini istedim, sanırım götüyle güldü bana ama ben ciddiydim. o derece güzel bir bira, o derece ah olsa da içsek birası. neden türkiye diyorum bak şu an gene.

    yarın yılbaşı, senin çıkabileceğin en güzel meydan kızılay meydanı, halbuki magic fountain'de olmak vardı. peff, tyskie de yok. bu depresif giriyi burada terk ediyorum.
19 entry daha

hesabın var mı? giriş yap