şükela:  tümü | bugün
178 entry daha
 • mesaj atılacak kişi: izmir'de okuyan kızarkadaşım
  mesaj atılan gün:salı
  mesajın gönderildiği yer: ankara / odtü

  mesajın yanlışlıkla gittiği kişi: babam !!! (telefon rehberindeki bir üst girdi)

  mesaj içeriği: "cnm bitanem, seni çok özledim. en kuytuna sıkıştır beni, bırakma asla. çok özledim kokunu, tenini. bu cuma ordayım. seni yalayıp bitirmek istiyorum. bu arada cuma günkü finale girmiycem, nasıl olsa kaldım. :x "

  kırmızı tuşa defalarca basılmasına rağmen ve telefon gönderme esnasında kapatılmasına rağmen, 5 dakika sonra telefon tekrar açıldığında "mesaj iletildi: babam" raporu ekranda görülmüştür. yılların emeklisi babam genelde akşamları cep telefonunu kılıfıyla birlikte vestiyere bırakırdı. pek arayanı soranı da yoktu aslında. hani bir küçük kardeş falan olsa ona kepaze olmayı göze alıp mesajı babam görmeden sildirebilirdim ama küçük kardeş de yok.

  sonuç: 3 saatlik otobüs yolculuğu göze alınıp, gece vakti aileye sürpriz ziyaret yapılır. ayakkabı çıkartılırken hemen vestiyerin oradan telefon alınır ve mesaj silinir. en nihayetinde ertesi gün tekrar ankara'nın yolu tutulur. toplamda 7 saat otobüs yolculuğu yapılmıştır bilmem kaç karakter salaklığım yüzünden.

  (bkz: yanlış kişiye giden mesajı engelleme çabası)

  gelen mesajlar üzerine zorunlu edit: evet arkadaşlar, gerçekten, harbiden ve ne yazık ki bu olay oldu. tarih vermeyi unutmuşum. sene 2001'di.
173 entry daha