şükela:  tümü | bugün
218 entry daha
  • gnctrkcll bumu bumu kampanyası ile normalde 28,25 tl'ye sattıkları büyük boy pizzayı 9,9 tl'ye satıyorlar bu ara. yalnız bu işte çok büyük bir sahtekarlık yapılıyor.

    kampanyayla gelen pizza pizza değil bir kere, peynirli sade pide geliyor. malzemeden eser yok içinde. bir de burada şerefsizlik öğretmek istemiyorum ama madem az malzeme koyacaksın bari pizzanın geneline yay da görsel olarak zengin gözüksün ama yok. zaten tek tük olan ve sayabileceğiniz adette konmuş tane tane malzemenin hepsi de ortaya birikmiş.

    bu peynirli pide olayında şöyle bir duyuru yapması gerekiyor bence little caesars ve turkcell'in. "gnctrkcll kampanyası ile alacağınız 9,9 tl'lik pizzada, 28,25 tl'lik pizzaya oranla çok daha az malzeme olacaktır. yani fırında pişmiş peynirli ekmeğe yakın bir şey getireceğiz ona göre. sonradan demedi demeyin. sen ne sanmıştın lan ibiş? 9,9 tl'ye pizza yiyeceksin, bir de 'bunda malzeme yok' diye şikayet mi edeceksin? beğenmiyorsan söylemessin, hayret bir şey. istediğin yere de şikayet et" şeklinde ortak bir kampanya metni hazırlamalarını tavsiye ediyorum ki keriz yerine konmayalım daha fazla.
526 entry daha