şükela:  tümü | bugün
267 entry daha
 • [http://www.youtube.com/…suynf6mhgl4&feature=related http://www.youtube.com/…suynf6mhgl4&feature=related] adersinde konuk ettiği çocuklariçin "tırt facebook meşhuru bunlar, bu yüzden kendilerini çok sallamadık." demiş olabilirler.

  iyi ama kardeşim sen sosyal medya diye bir program yapıyorsun, orada sosyal medyanın nabzını tutuyorsun (!). bunları çıkartmak ve üzerilerinden seyircilerine eğlence çıkartmak senin işin mi?

  onu yapan kişiler var zaten (bkz: beyazıt öztürk) (bkz: saba tümer) gibi... biz istesek onları izleriz. duşta şarkı söyleyen çocuğu da çıkartır onlar, götünü parmaklayan maymunu da. ama biz sosyal medya adına sahip bir programdan bunu mu beklemeliyiz.

  sosyal medyada kalite, paylaşımda kalite derken osuruğuna sapan taşı yetişmeyen zevat, eline fırsat geçince bu kadar çabuk mu saba tümer'e dönüşür yahu.

  bir çift lafım da oradaki gazetecilik denen mesleğin üyesi didem yılmaz ve şirin payzın adlı hanımlara: yahu hiç mi demediniz "serdar, be gazeteciyim, senin programa geldik iyi hoş da bunlar ne? biz oturalım basın, medya ve sosyal medya hakkında bilgilendirici bir şeyler konuşalım, ya da gel sorunlarımızı dökelim isteriz." diye. yok anacığım, almışlar ergenleri, kah kah küh küh... eh maşallah, ne güzel memleket.

  sesini duyurmaya, sorunlarını anlatmaya çalışan bu kadar meslek ve mecra varken, bir takım zevat çıkıp bol keseden ulusal tv zamanlarını, kendi zevklerine göre, kullanıyor. aferin size, böyle devam edin, ama sonra bir iki kişi çıkıp sözlükte bunları yazınca, yazarlar kanalıyla mesaj gönderip "bak şurada da bunu yaptım muharrir efendi, burada da bu böyle" gibi tezhiplemece yok. ne yaptıysan, neyi sevdiysen onunla anılırsın.
1684 entry daha