şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
  • saçma sapan bir yarışma düzenleyen garip bir kitap satış sitesi. ''yapılacak yorumda hiçbir kıstas bulunmamaktadır, reklam metni gibi bizleri övmenin bir faydası olmayacaktır fakat bir yazarın birden fazla entry girmesi yarışmayı kazanma şansını artıracaktır.'' demişler mesela. yahu amacın reklam yapmak. ''övme, etme, ay utandırma ama'' gibilerinden de tepkileri mevcut. reklam metni gibi övülmek istemiyorlarsa içten, samimice övmek daha faydalı o zaman. galiba şöyle,

    evekitap'ım, birtanem, tatlı böceğim. gerçekten harika bir şeysin sen. kampanyaların, kitap çeşitliliğin, iş ahlakın gerçekten beni her geçen gün kendine daha da aşık ediyor. tutamıyorum kendimi, sitendeki kitapları bir bir okşuyorum mouse yardımı ile. zaten toplasan 10 tane kitabın var, çok vaktimi almıyor. görüşürüz, seni seviyorum.

    kısacası bu ''en çok entry gir, şunu yap bunu yap hede hödö'' tarzı reklam işi bana dokunuyor. hele ki bu reklam sistemi daha da artarsa eğer sözlükteki kişisel görüşlerin objektifliğine zarar verebileceğinden tırsmıyor da değilim. mesela herif öyle bir övecek ki bu siteyi sırf 80 liralık bir set için milleti yanıltacak falan. bir de utanmadan 180 liralık osmanlı seti bıdı bıdı demişler, herifler 80 liradan satıyor. nedense sinir olmuş vaziyetteyim. d&r, kitapzen, kitapyurdu falan iyidir.

    edit: çakallar sitedeki yazıdan '' bir yazarın birden fazla entry girmesi yarışmayı kazanma şansını artıracaktır.'' kısmını kaldırmış.
586 entry daha