şükela:  tümü | bugün
 • http://www.doakozmetik.com/ adresinde hizmet veren doğal yağlar, sabunlar, katı parfümler, içeriğinde kimyasal bulunmayan saç bakım ürünleri satan site.
  kendileriyle tanışmam bi kaç ay önce sülfatsız, parabensiz, kimyasallardan arınmış bi şampuan arayışına girmemle başladı.
  bu arayışımın sebebi yıllardır beni pençesine almış seboreik dermatit illetiydi.
  denemekten ne zarar çıkar diyerekten şampuan ve saç kremlerini sipariş ettim, alışıla gelmiş şampuanlardan farklıydı bi kere, hele saç kremi saç kremine bile benzemiyordu. ilk izlenimim olmadı bu hacı yaramadı olmasına rağmen şans verdim inat ettim ve kısa bir süre sonra ciddi fayda görmeye başladım. ama beni bu firmaya sempatiyle yaklaşmaya iten en önemli sebep firmanın gerçekten çok şeffaf ve ilgili olması oldu her zaman.
  dermatit şikayetimden bahseden bir mail attım kendilerine teşekkür amaçlı, şampuanlarının saç derimi rahatlattığına dair. onlarda dermatit için şampuan içeriğine fayda sağlayacak etken maddeleri katabileceklerini bunu denemem için bana göndereceklerini söylediler. dermatiti çeken bilir kedi sidiği sür çare olacak deseler sürecek haldeydim artık. deneriz nolcak dedim kendi kendime. ürün bir kaç güne elimdeydi. ve 4 gün kullandıktan sonra gördüm ki saç derimdeki inanılmaz kaşıntı, kabuklu yaralar, sivilceler ve hassasiyet geçmiş.
  yanında gönderdikleri argan yağı ve shea butter ise harika ötesi bi tecrübe oldu benim için. katı parfümleriyse artık vazgeçilmezim
  hele piyasada yüzlerce liraya satılan bu yağların aslında maliyetinin o kadar pahalı olmadığını öğrenmem de ayrı şaşırtıcı. bu sebeple müdavimi olduğum çok cici i kurumdur doa kozmetik
191 entry daha