şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
 • eskişehirde ki dershanelerden biri.son yıllarda başarı ve yalçınkaya ile çekişirken final dergisi dershanesinin eskişehire şube açmasıyla artık fdd ile de kapışmak zorunda kalmış bir dershane.
  eskişehirdeki en iyi öğretmen kadrosuna sahip dershanedir.ama sınavları çok zor olmakla beraber yayın kalitesi oldukça düşüktür.diğer dershaneler uğur ve güvender gibi kaliteli kurumlarla anlaşma yapmışken bu dershane abc denilen bi kurumla anlaşmıştır.
  öğretmenlerine gelindiğinde, matematikte fahrettin kerimçolak ve serdar koşdere gibi eskişehirin en iyi matematik hocalarından ikisine sahiptir.ancak bu iki öğretmenlerden fahrettin konu anlatmasa da serdar çok iyi konu anlatma yeteneğine sahiptir, ayrıca matematik bilgisi çok iyidir nedense bu adama kızlar hastadır çok karizmatik ve yakışıklı bulurlar, erkeklerse gıcık olurlar, adam çok iyi laf sokuyo o ayrı.
  fizikte ise musafa becergen(namı diğer sapık beco)ki,eskişehirin en iyi fizikçisidir, ün salmış bir hocadır.çok iyi fizik öğreten bu hoca, sapıklığıyla ve günün her saatinde alkol tüketebilmesiyle(özellikle de şarap) de ünlüdür.ayrıca bahri palabıyık denilen, sürekli sallayan , çok bilmiş bir fizik hocasına daha sahiptirler.bir de becergen in kankisi olan selçuk günay vardır.bu adamda çok iyi fizikçidir.ama genelde formülleri kullanmaktadır.
  kimya da ise dr selattin diye bi adam vardır ki çok tatlı ve çok iyi bir hocadır.bide midesiz rahmi vardır.
  biyoloji hocaları ise gerçekten iyi değillerdir.sadace oya adında çok tatlı bir hoca vardır, çok iyi öğretir.ihsan adında derslere terlikle giren bir biyolojici vardır ki baya komiktir.bide ayşe kırgız adında ne idüğü belirsiz evde kalmış bu yüzden de çok gıcık olan bir hoca vardır.
  geometride berrin adında harika bir hoca vardır.öğrencilerle ilişkileri çok çok iyidir.bi de atilla adında çok bilmiş gerzeğin teki vardır.
  türkçe de üzeyir ibiş diye geyik ötesi, iğrenç espiri ustası bi adam vardır ki, dişlerinin arasını garaj olarak kullanılabilir.halil adında da yeterince gıcık bir adam vardır.
  tarihçilerden selami hoca çok iyi bir hocadır.dersi hiç sıkmadan anlatır dersinden keyif alırsınız.
  coğrafyacı baha diye bi elemandır.iyi coğrafya anlatmakla beraber, uzun boylu
  hoş sesli , yakışıklı ve de karizmatik olmasındandır ki kızlar bu herife de hastadır.çok pis laf sokar bu adam.
  eskişehirin en kalabalık dershanesidir, 1500 kişi vardır bu sadace öss ye hazırlık kısmında.ayrıca en pahalı dershanedir.
12 entry daha

hesabın var mı? giriş yap