şükela:  tümü | bugün
 • ülkemizin yetiştirdiği nadide yetenek, übermensch insan tarkan'ın geçmişten bugüne her albümünde aradan, ufaktan sıkıştırdığı sitemdir. koskaca megastar'ı kimse aramıyor mu? kimse kandil'de mesaj atmıyor, "hayırlı cumalar tarkan kardeş." diye sms göndermiyor mu? nedir lan bu adamın çektiği he? burdan tarkan'a sesleniyorum ;

  tarkan kardeş, azılı bir fanınım. gençliğimde bilhassa ; selam ver, beni tanıma, kış güneşi gibi eserlerinde efes'in efes olduğu yıllarda az bira tüketmedim. ringo fıstık yerdim, seni dinler içerdim. lakin seni bu eşin dostun, manitanın aramaması cidden beni ziyadesiyle yaralıyor ve üzüyor. burdan bana dm atıp, telefonunu bırak. her kandil'de ve bayram'da mesaj atıp "tarkan naber aga?" diye hal hatır sormazsam bana da hayrullah demesinler.

  işte o eserler :

  tarkan - bu şarkılar da olmasa

  bu şarkılar da olmasa,
  telefonlar çalmasa,
  arkadaşlarım aramasa,
  ne yapardım kim bilir?
  durmazdım bir dakika

  tarkan - ayrılık zor

  aşk sevdiğini yanında ister.
  kimi zaman dile gelip aşk
  dudaktan kalbe akmak ister
  yar arada bir ara sesini duyur.
  yoksa bu ayrılıklar hepten çekilmez olur.

  tarkan - adını kalbime yaz

  ayda yılda bir olsa da muhakkak ara,
  azıcık zamanından ayır da
  öldün mü kaldın mı diye sor ara sıra.
  adımı kalbine yaz beni unutma!

  tarkan - oldu canım ara beni.full mp3

  gardiyan mı, sevgili mi
  hiç bitmedi şu göz hapsi
  biktirdi sorgu suali
  artık canıma tak etti
  birazcık kahrı varmış
  çeksem sanki ne varmış
  oldu canım ara beni

  arayın ulan tarkanı ! tarkan'ın arkadaşları, eşi dostu ve panpaları ! sözüm size. adamın iyi gününde yanında olup, kötü gününde niye aramıyorsunuz? ayrıca tarkan'ın her iki şarkısından bir tanesinde bu hadisenin gerçekleşmesi üzücü. gel gel acımayacak diyen tarkan değil ünlü faylozof sortaç olaydı, adama demediğinizi bırakmazdınız. kenan doğulu, aklım buz gibi yanına koştu derken nerdeydiniz be hey enteller? sorarım size ! tarkan bey megastar olabilir, bu da size koyabilir. tarkan'ı çekemeyen anten taksın diyor ve sözlerimi bitiriyorum.
11 entry daha