şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
 • asosyal moronun tekidir.

  bir tane bile arkadaşı yoktur bu pezevengin. zaten anası babası da orospu çocuğu. kalkmış dağın başında bir eve yerleşmişler. ne bir komşuluk ne bir mahalle kültürü ne bir şey.. nasıl sosyal çevre edinsin o çocuk? insan bulsa bile, insanlarla iletişime geçmek gibi bir fikir bile uyanmaz zihninde. çocuğun öyle bir algısı yok ki garip.. godoş babası da ne iş yapıyorsa artık hayvan! köşk gibi ev yaptıracak parası var ama işe nasıl gelip gidiyor ya da gidiyor mu ne bok yiyor belli değil..

  ehh insan yaratılış itibariyle sosyal bir canlı malum. bu sabi de ne yapsın, etrafta bir tane bile insan olmayınca ayılarla, kaplanlarla, tavşanlarla, domuzlarla, eşeklerle arkadaşlık ediyor.. oha! eşeklerlee?!!

  kanımca bu çocuk şizofreni mi deniyor o rahatsızlığa emin değilim ama, ondan olabilir. hayaller görüyorlar olmadık şeyler zannediyorlar falan ya, ondan.. bu çocuk da hayali arkadaşlar görüyor olabilir gayet. hea "hayali arkadaş görüyorsa niye insan değil de hep hayvan" diyecek olabilirsiniz. e çocuk sürekli hayvanları görüyor o dağ başında.. bir tane bile insan görmüyor ki..

  bu arada dikkatinizi çektiyse, o despot anasını insandan saymıyorum tabii.. babası desen, hiç göremedik pezevengi..

  aaa!! bi dakka lann??

  edit: hicmimar son halini paylaştı. buyrun, olacağı buydu; http://imgur.com/1xkjre1
20 entry daha