şükela:  tümü | bugün
200 entry daha
 • after credit sahneleriyle de normalin dışına çıkmış olan keyifli marvel uyarlaması. bundan önceki filmlerde yalnızca bir tane "after credits" sahnesi barındırırken bu film iki tane barındırmaktadır.

  --- spoiler ---

  sahnede thor, tony stark, yüzbaşı rogers, bruce, natasha ve barton bir yerde oturmuş tek kelime etmeden "döner*" yemektedirler.

  diğeri için;

  (bkz: #28429703)

  --- spoiler ---

  ekleme ve düzeltme:

  oylebirzamandagelkivazgecmekmumkunolmasi'nin sinemada çalışan bir arkadaşı varmış ve döner sahnesinin olmadığını ondan iyi kimsenin bilemeyeceğini, bu entrymden döner sahnesini kaldırmam gerektiğini söylemiş.

  öncelikle gayet net bir şekilde ifade etmeliyim ki, ben bu entryde o sahneyi sinemada izlediğimi zaten belirtmiyorum. sinemada izlediğimi belirtmediğim bir entry hakkında tutup "ben sinemada çalışıyorum, öyle bir sahne yok, götünden element uydurma!!!bir11bir!" tarzı bir yaklaşımda bulunmanın ne kadar gereksiz olduğu ortada. kaldı ki, söz konusu sahneyi başka merak edenler de oldu ve onlar gayet "filmde yoktu, başka bir yerden mi izledin?" sorusunu sordular ki, ben de izlediğim youtube linklerini kendileriyle paylaştım. yani entrymden yazmadığım şeyler hakkında çıkarım yapmak sanırım biraz fazla hevesli olmaktan kaynaklanıyor.

  öte yandan 2 after credits sahnesi barındırması yanlış bir bilgi değil. benim entrymde hatalı bir kısım yok. film 2 sahne barındırıyor ama avrupa ve türkiye kopyalarında bunlardan bir tanesi mevcut değil ki zaten üstte belirttiğim gibi benim entrymde "türkiye'de ben bu sahneyi izledim!" gibi bir iddia da mevcut değil.

  ama yine de arkadaşımızı kırmayalım:

  dikkat dikkat! bu entryde geçen döner yeme sahnesi youtube'dan izlenmiştir. söz konusu sahne aldığım ve doğruluğunu teyit etmediğim bir bilgiye göre amerika kopyalarında mevcutken, avrupa'ya ve türkiye'ye dağıtan kopyalarda mevcut değildir. döner sahnesini bekleyerek sinema çalışanları ile papaz olmanın lüzumu yoktur. sinema çalışanlarımızı rahat bırakalım. leave sinema çalışanları alone!
417 entry daha