şükela:  tümü | bugün
20 entry daha
 • post apocalyptic temayı sevmeyenlerin izlemesi, sevenlerin ise izlememesi gereken film. 2 saat boyunca post apocalyptic'le ilgili bir şey görmedim amına koyim.

  --- spoiler ---

  post apocalyptic dediğimiz şeyin ilgi çekici olmasının sebebi hasbelkader yaşadığımız, yaz aylarında daha güzel gözüken bu dünyanın büyük ülkeler arasındaki savaş sonrası mahvolmasını görmektir. yaşamın zorluğu, savaşın neden çıktığını merak etmek gibi gibi bir sürü neden var. eeeee yarram siz naptınız? 2 saat boyunca sikiş gösterdiniz. o zaman afişlere kıyamet falan yazmayacaksınız.

  hadi bunları geçtim! o beyazlı adamlar kimdi? neden çocuğu aldılar? ne deneyi yapıyorlar? sikiş göstereceğinize bunları kıyıdan köşeden açıklasaydınız keşke.

  * bu filme değmez ama imdb'de bir teori okudum şöyle ki: büyük bir salgın oluyor, amerikan hükümeti de kendini vurmak durumunda kalıyor. insanlık yok olunca insanlğı tekrar başlatmak için çocukları alıyor. hatırlarsanız beyazlı adamlar filmin esas kızını da almaya çalışmışlardı. o kız da hamileymiş. onun hamile olduğunu düşündüren olay ise filmin başlarında esas kızın nişanlısının biz iyi bir ebeveyn oluruz demesi.

  --- spoiler ---
27 entry daha