şükela:  tümü | bugün
279 entry daha
 • kendimden ve tanıdığım birçok boğa erkeğinden yola çıkarak söylüyorum ki çoğu konuda stabil adamlardır bunlar. elinden tutup hadi gel miami'ye gidelim derseniz çoğunluğu kafa atar. ama gelip de 3 ay sonra bilmemne tarihine bir miami mi yapsak derseniz bütün imkanları değerlendirip en güzelini planlayıp programlayarak giderler.

  3 ay sonra o miami tatili vakti geldiğinde sabah aranılan kişi "ya benim pek canım istemiyooo ne bilm" denirse boğa burcu erkeği onu oracıkta sikiverir. bunu yapar. böyle şeylere gelemez.

  ikizler burcu kadını, akrep burcu kadını ve yay burcu kadını'nı görünce oradan kaçmalıdır. hoşlanmaya başlıyorsa onun adının mahmut olduğunu düşünmelidir. yapmamalıdır. yapma oğlum. etme yavrum.

  başak burcu kadını, yengeç burcu kadını ve belki biraz da boğa burcu kadınıyla iyi anlaşabilir. ama başak ve yengeç bu kişimize en uygunudur. oğlum bak tecrübe konuşuyor ağzına terlikle vururum. kafanı topla üzülme sonra. bahsetmediğim burçlarla ilgili tecrübem yok bir şey diyemem.

  aynı şekilde hayatını birçok kez sıfırlamış hatunlardan da ekseriyetle uzak durmalıdır. kaç kurtul oğlum. 20 kez yeniden kendine sıfırdan bir çevre kuruyorsa bir hatun, sıfırdan 8 tane facebook hesabı açıyorsa var bi sebebi di mi? bunları da ben mi söylemeliyim sana? algıların kapanıyor yemek yedikçe göbek yaptıkça di mi? sevince gidiyor di mi tüm o hayran duyulan mantığın analiz yeteneğin?

  tüm konularda üstün yorumlar yapabilen, belki çoğu ilişki doktoru olan bu boğa burcu erkekleri iş kendi işlerine gelince de ilk başlarda süper hamleler yaparken sevdikçe, alıştıkça ve en kötüsü de güvendikçe gözlerinin üzerine bir perde, bir aluminyum folyo iner ve akşam yemekte polyanna'nın uzuvlarını yemişçesine her şeyi iyiye yormaya başlar. tüm şüpheciliği ortadan kalkar. sonunda yine üzülür.

  altın kuralları sıralıyorum:
  1- dengesiz hatunlardan uzak dur.
  2- psikolojik sorunları olan ve kendini acındıran hatunlardan uzak dur.
  3- sen kimsenin doktoru değilsin kimseyi iyileştirmen gerekmiyor özgüveni düşük hatunlardan uzak dur. stabil adamsın böyleleri hep değişir.
  4- akrep, yay, ikizler gördün mü kaç.
  5- çok yeme. ama naparsan yap o göbek gitmeyecek bunu bil.
  6- dengesiz hatunlardan uzak dur.
  7- bi şuku ver güzelinden buna.

  dahası için mesaj kutumu yeşillendirebilirsiniz.
1441 entry daha
hesabın var mı? giriş yap