şükela:  tümü | bugün
956 entry daha
 • dün yazacaktım fener almazsa gs alır diye, üşendim yazmadım.

  tuncay fenere dönmek istemiş. bonservisim elimde boş sözleşmeye imza atarım demişti en son ibrahim seten'in aktardığına göre. sonra ne oldu ne bitti bilmiyorum. 3 temmuz tapelerine göre aykut kocaman istemiyormuş kendisini.

  böyle bir teklifle gelmesinin ardından hala istenmiyorsa gs'a gitmesine kızacak değilim. kızarım da yani tuncay'a değil aykut'a kızarım.

  romantik bi taraftar türü hasıl oldu son yıllarda özellikle 3 temmuzun ardından. ziegler'in yetersiz olduğu gün gibi ortadayken arkasından ağlayıp sızlamalar..

  stoch deplasmanlarda silik, ziegler'in tekmeden kaçtığı eskişehir deplasmanı hala aklımda. samsun, ibb, eskişehir gibi bi çok deplasmanda sahada yok fenerbahçe. mücadele etmiyor gibi hatta. yakalamayacağını bile bile hızla giden topun peşinde 40 metre depar atıp bir kıvılcım yakan oyuncu arıyor gözler, o kıvılcımı yakacak oyuncu yok aykut kocaman'ın takımında.

  fenerbahçe'de hücum oyuncusu olmak zordur. hele hele türkseniz çok daha zordur.. zafer biryol, gökhan ünal, burak yılmaz, guiza, kezman gibi hem yerel hem dünyaca ünlü bi sürü forvet gördü bu gözler. tutunamadılar. tuncay bu ağırlığın, yükün farkında.

  100. yılda gelen şampiyonluğun ardından "bu şampiyonluk benim için bir görevdi. artık huzur doluyum" sözleri de benim, benim gibilerin aklında. nerede olduğunun, fenerbahçe'nin büyüklüğünün farkında bir adam dönmek istiyorsa geçen yılların ardından hadi belki kötü oynar da kötü koşmaz asla. zaten kariyeri boyunca hiç bi zaman tekniği veya oyun zekasıyla ön plana çıkmamış bir adam için çok da fazla bir kayıp olmasa gerek bu durum.

  caner, recep niyaz vs varken alınmaması lazım diyenler var orda burda.. 100. yıldaki şampiyonluğun en önemli 5 isminden biri olan tuncay'ın yanında caner kim? recep niyaz kim allah aşkına..
455 entry daha