şükela:  tümü | bugün
12 entry daha
 • kesinlikle hak yemek olan amaç ve misyonlar bütünü.

  1) 1 yıl önce facebookta arkadaş listemde olmayan biriyle mesajlaştım. bu kişi daha önce gülen örgütünün içinde bulunmuş, içyüzlerini gördükten sonra aleyhlerine dönmüş biri. biraz bilgi alışverişinde bulunduktan sonra birtakım itiraflarda bulundu. mesajı aynen şu;

  --- spoiler ---

  dgr'cim ben fettullah gülen cemaatinde yıllarca bulundum en içlerindeydim yamuk adamlar her toplumda oldugu gıbı onlardada var ama benim tam anlamıyla vakıf olamadıgım bazı sırlarıda var bunları içerden biri aracılıgı ıle öreniyorum net bişeyler olunca paylaşırım görünen bişey yok ama derin işleri var onı biliyorum bazı teknikler sebataycılarla uyuşuyor benim cemaat içinde görevli olduğum dönemden sonra bazı şeyler değişti onuda biiyorum yurt dışındada bazı faaliyetlerde bulundum ondan bilgim var ama yakın az kaldı çözeceğiz inşallah sadece o deil ilgili bütün pislikleri dağıtacagım bekleyin.
  sende bilirsinki dgr'm hiç birşey gizli kalmaz baklımm

  --- spoiler ---

  bir müddet sonra ise facebook hesabını sildi.

  2) ortaokulda yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen arkadaşım vardı ve dersleri de kötüydü. lisede gülen örgütünün okullarından birine gitti. bizimkini iyi hazıramışlar sınava ve hukuk fakültelerinden birini kazandı. okulu bitirince hemen hakimlik sınavını kazandı, şimdi ise bir ilçede hakim. bir ara geçen muhabbetmizde hakimliği kendi iradesiye mi istediğini sordum. gülen örgütündeki üst düzeylerden emir geldiğini söyledi. bana yalan söylemez ki bu konuda yalan söylese hakimliği kendi istediğini söyler, doğru muyum? sadece arkadaşım değil, onlarca-yüzlerce kişinin böyle olduğunu düşünürsek yargıdaki makam ele geçirme faaliyetlerini de anladık sanırım.

  3) emniyetteki faaliyetleri hakkında ben birşey bilmiyorum ama hanefi avcı çok şey biliyor. (bkz: haliç'te yaşayan simonlar dün devlet bugün cemaat)

  4) cübbeli ahmet hoca'nın açıklamaları var. (bkz: #26800005) http://goo.gl/bgh1q

  5) aziz yıldırım'ın tahliyesinden sonraki açıklamaları. http://goo.gl/nza36

  6) rusya'nın ve türkmenistan'ın cemaat okullarını kapatması. http://goo.gl/zi8qw
  http://goo.gl/8bti6
  rusya için yeni link: http://www.dunya48.com/…tum-okullarini-kapatti.html

  7) banu avar'ın bir konuşması vardı, bulamadım ama bulursam koyarım. belgesel çektiği dönemlerde gülen'in yurtdışındaki okullarından birine uğramış ve oradaki çocuklardan biriyle türkçe konuşmak istemiş. çocuk ingilizce konuşmada diretince banu avar: türkçe neden konuşmuyorsun halbuki size türkçe de öğretiliyor, olimpiyatlar... vs deyince, çocuk ayağını yere vura vura "küresel dil ingilizcedir, ingilizce konuşacağım" gibi bir cevabının olduğunu söylüyordu.
  ha bu maddeye inanırsın inanmazsın ama benim şüphem yok.
  hani demek istediğim türkçe şarkı türkü okutarak olmuyor bazı şeyler. okullar ajan borsası gibi. kültürsüzleştirme ve dinsizleştirme faaliyetleri gösteren cia ajanları dolu. yalan mı?

  ---> 8) sınavlardaki şifreleri zaten biliyorsunuz hatta bugünkü sınavın genel kültür soruları önceden pdf şeklinde dağıtılmış diyorlar, buyrun; http://www.beyazkalem.com.tr/…kpss_genel_kultur.pdf haha silmişler hemen, yarım saat önce indiriliyordu buradan. neyse ki indirmiştim.
  http://forum.memurlar.net/konu/1565743/
  http://goo.gl/stfgw

  9) mezardan kalkılıp evet denecek kadar önemli olan referanduma amerikadan gelinmiyor. malum mezardan kalkmak kolay ama amerikadan gelmek çok zor.

  10) bir aralar fethullan'ın sağ kolu olan nurettin veren'in itirafları http://goo.gl/jub8k
  (yeni link en altta)

  ben, doğruluğu kesinden daha kesin olan bu tespitlerimi 20 maddeye kadar çıkarırım. ama gerek yok, yeter bu kadar.
  siz, zamanında fethullah gülen'i sevmek allah'ı sevmektir diye başlık açarak şirke düşen gülen sempatizanları ve avam sınıf ne olduğunun farkında değil belki ama 1. maddede de bahsettiğim üst kesim olayın farkında
  http://www.youtube.com/watch?v=bzjg4x0hkhc

  şimdi gülen cemaatinin asıl amacına gelince; "kesinlikle hak yememek olan amaç ve misyonlar bütünü" öyle mi?
  sorular benim abimin rüyasına girmiyor senin abinin rüyalarına giriyor. sen o kadar insanın hakkını yememiş kul hakkına girmemiş oluyorsun değil mi? ödeyemeyeceksin bu kadar kul hakkını, ödeyemeyeceksin. hani sen gelip buraya fethullah propagandası yapıyosun ya sayın şakirt. hah senin bildiğin kadar benim unuttuğum var.

  (bkz: cia'nın fethullah gülen'e kefil olması)
  (bkz: cia neden fethullah gülen'i destekliyor)
  (bkz: fethullah gülen cia ajanıdır)
  (bkz: fethullah gülen okullarındaki cia ajanları)

  edit: kpss 2012 sorularının çalınmadığı söyleniyor (bkz: #29290084) önemli değil, ben zaten "dağıtılmış diyorlar" dedim, konumuz bu değil. ama aynı siteden şu anda indirilemiyor olması manidar. yorum yapmıyorum.

  edit2: 10. maddedeki nurettin veren'in konuşmasının olduğu görüntüler şikayetten dolayı silinmiş. 3-5 yıldır youtube'da vardı zaten o görüntüler. ben burada link verince bilmeyenler de ulaştı o görüntülere, bu uyanıştan rahatsız olan kişiler (fethullahçı olabilir, dış güçlere hizmet eden fethullahçıların laciverti olabilir) tarafından sildirilmiş. benim arşivim sağlam, bunu da sildirin, ben yine yüklerim, yaparım bunu! taa ki siz beni öldürünceye kadar gerçekleri haykırmaya devam edeceğiz allah'ın izni, peygamberin kavli, evliyaullah'ın himmetiyle!
  buyrun yeni link: http://tr-tr.facebook.com/…eo.php?v=169208009879691
82 entry daha