şükela:  tümü | bugün
1047 entry daha
 • benim de söyleyeceklerim var.

  --- spoiler ---

  bill compton : seni ilk günden beri sevmiyorum. sevemeyeceğim. bana kalırsa gelmiş geçmiş en kötü vampirlerden birisin. kendine ait hiçbir çekiciliğin olmadığı gibi, "insanlığımı özlüyorumcu louis de pointe du lac" tavrın o kadar yapmacık ki, sempatik görünmekten ziyade mıymıy bir emrah, bir küçük ibosun gözümde. 5 sezon sana tahammül etmemin tek nedeni, eric northman gibi bir karakterle aynı sofraya oturuyor oluşundur.

  sookie stackhouse : elli kere söylendi biliyorum ama o dişlerin beni benden alıyor miniciğim. bir de bi sezon süzme köylü, bi sezon şehirli gibi konuşuyorsun. biz türkler olarak, dizideki tüm erkeklerin tek bir kadına aşık olmasına aşinayız. yine de seni izlerken, "allah insana çirkin şansı versin" atasözümüzü her izlediğimde coşkuyla söylemekten kendimi alamıyorum. şu üstüne başına da bir çekidüzen ver kurban oliym.

  jason stackhouse : seni çok seviyorum. bu kadar iyi niyetli bu kadar tatlı olunmaz. keşke benim kardeşim olsaydın.

  eric northman : viking prensi, norse tanrısı, yakışıklılar yakışıklısı, gönüllerin şampiyonusun. seni ortaya çıktığın ilk günden beri çok seviyorum. bir karakter bu kadar mı güzel işlenir. evladın, -allah analı babalı büyütsün, pam de aynı sen. size bir şey olursa yakarım bu gezegeni.

  lafayette reynolds: senin o 'bitch' demene, o işvene, cilvene kurban. biz kezbanların senden alacak o kadar çok kadınlık dersi var ki.

  alcide herveaux : kurt adam vs vampir çekişmesini her zaman sevmişimdir. bana her ne kadar adult bir twilight tadı yaşatmış olsanız da, sen daha iyilerine layıksın al'cim. ultra iyisin, o yüzden bazen sıkıcı oluyorsun. biraz hayvan ol, gözümüz gönlümüz şenlen.. ehöm.

  pamela swynford de beaufort: babası eric olan bir vampirden ne beklenirse onu yapıyor. giyimi, duruşu, tarzı tam bir kadın. dolabına girişesim, ölümüne her şeyini çalasım var. en boktan anda bile, yerdeki cesetin üstünden, 'durun bi dk, bu vintage cartier' diyerek tasmayı alması ve her fırsatta sookie varoşuna laf sokması ile favori karakterim olmuştur. o benim trendy slut'ım, vampir barbie'm. <3

  sam merlotte ilk sezonlarda çalışanından, çocuğuna herkesin ezdiği bir karakterdin, bir de sookie'den hoşlanıyordun o yüzden akıl sağlığından da şüpheliydim. ileriki sezonlarda yavaştan toparladın. bir de sürekli götünü görmesek öyle mutlu olacağım ki.

  --- spoiler ---

  - devamı gelecek.
578 entry daha