şükela:  tümü | bugün
283 entry daha
  • 2 gün önce arnavutköy'de bir mantıcıda karşılaştığım şampiyon tekvandocu. benim arkam dönüktü, arkadaşlar kimdi bu adam yahu diye konuşurken dönüp baktığımda biraz da yüksek bir ses tonuyla servet tazegül ya bu dedim birden. hemen kafasını çevirip baktı bir gülümsemeyle selam verdi ve içeri girdi.

    yemeklerini bitirene kadar bekledik ve sonra bir arkadaşımla yanına gittik, nazik bir dille fotoğraf çektirmek istedik kendisi de çok sevindi hemen ayağa kalkıp fotoğrafımızı çektirdik. garsonlar ve müşterilerden kimse tanımadı kendisini bizle fotoğraf çektirmek için ayağa kalktığında mekanda bir anda tüm meraklı gözler üstümüze döndü biraz da üzüldüm açıkçası eğer mekan sahibi ben olsam kesinlikle hesap almazdım diye düşündüm kendi kendime.

    televizyonda gözüktüğü gibi çok kendi halinde ve mütavazi bir insan. bart simpson t-shirtüyle gelmiş efendi gibi mantısını yiyor, muhtemelen olimpiyat sonrası ve sezon öncesi stresini atıyordu. kendisiyle gurur duyduğumuzu, maçlar sırasında çok heyecanlandığımızı ve başarılarının devam etmesini dileğimizi belirttikten sonra yanında ayrılıp kendi masamıza döndük. biz mekandan ayrılana kadar da ara ara bakıp gülümsedi hep.

    gururumuzsun servet, benim gibi sabahtan akşama kadar trt başında olimpiyat izleyen biri için bundan daha güzel bir sürpriz olamazdı zaten, çektirdiğimiz fotoğrafı da çıkarttırıp ilerde çoluğuma, çocuğuma, torunlarıma gösteririm umarım.
79 entry daha