şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • traviana benzemeyen oyun.
  muhtemelen burayı okuyorsan tüyo istiyorsun. al sana tüyonun kralı.

  korumanı kafadan kaldırsanda bir halt olmaz. çünkü oyun anca aynı leveldeki adamları sana rakip olarak gösteriyor. senin leveldeki adamdan korkuyorsan bırak gitsin.

  12-17 level arası sadece savunmaya yüklen. unutma bu dakikadan sonra saldırı alman kaçınılmaz.

  oyunda ne kadar uzun kalırsan o kadar az saldırı alırsın. aman şu binanın yapılmasına daha 12 saat var diyip 12 saat girmemezlik yapma. öttürüyorlar.

  hadi başarılar.

  yıl ardından sonra gelen edit;
  lan ben bu oyunu ne kadar yanlış tanıtmışım :)
  8 ay oldu bırakalı. allah'a şükrediyorum. bakın oynayacaksanız da tüm deneyimlerimi yazıyorum.

  oyun geneli öneriler;
  -öncelikle gem olayı var tabi. free gem kazanmanın birden fazla yolu var. freemyapps olsun bi dünya site var. oyunu sürekli oynamayı planlıyorsanız öncelikle buralarda appstore gift card kazanın. sonra 5 inşaatçı alın ki oyunun zevkine varın. ben zamanında yapmıştım.
  - bu oyunun kesinlikle hilesi yok. boşu boşuna hile aramayın. he bazen açıklar oluyor ama onlar da gem ile alakalı olmuyor. adamlar 1 milyar dolar kazandılar bu oyun sayesinde. hilesi olsa kazanabilirler miydi?
  -gemleri asla kullanma ve inşaatçı al!!!! (tekrar yazdım ki iyi anla diye)

  savunma
  -savunmada ne halt edersen et o savunma aşılır arkadaşım. nacizane önerim şudur ki madenleri duvarla çevir, madenlere yakın yerlere sihirbaz kulesi koy. topları birbirinden bir miktar uzak tut. hepsi birbirini koruyacak vaziyette olsun. böylelikle asla tam yıkılmazsın.

  saldırı
  oyunun başında biraz zorlanabilirsin ama şimdi şunu farkettim. kral varya. heh onu yapınca işler acayip kolay. oyunda tahminimce 30 milyona yakın ölü köy var. ölü köy demek kullanıcısının girmediği köy demek. bunların en yoğun aralıkla bulunduğu kupa aralığı 1250-1350 aralığı. güven bana en çok oradalar. o kupalarda 5 ayını geçirmiş biri olarak söylüyorum.

  he en önemli konu o ziktiğimin köy merkezini mümkün olduğunca yükseltme. bak o köy merkezini 8 den yukarı yapınca (hadi son 10 güncellemesiyle 9 diyelim) babayı ganimet bulursun. ziktir et köy merkezin varsın 8 olsun. oyundan daha çok zevk alacaksın.
  köy merkezini yükseltme. köy merkezini savunmanı dibe dayayana kadar yükseltme. yükseltme aga yükseltme.

  yine edit:
  xmodgame denen zımbırtı var. bu zımbırtı sayesinde fake ataklar yapabiliyorsunuz.
  diğer bir önemli konu da ağaçları toplama konusu.
  dekorasyondaki tüm bayrakları, çalı çırpı çiçek böceği alın. oyundaki bug bu. ne kadar dekorasyonun varsa o kadar çabuk ağaç çalı çırpı veriyor. verdiklerini de toplayın. günde en az 20 gem kazanırsınız.
987 entry daha