şükela:  tümü | bugün soru sor
4 entry daha
  • koç üniversitesi'ndeki cümle partiyi festivali çalıştığı dönemlerde bile işten güçten arta kalan enerjisiyle, olanca titrek dansıyla trolleyen kişi. umarım çabaları sonuç verir; kim milyoner olmak ister'de ünlü olup para kazanamadıysa bile yetenek sizsiniz türkiye vasıtasıyla ünlü olur da okulunu trollemeyi bırakır.
    bir keresinde şöyle bir şey yapmışlığı var, okulda yeni türkü konseri var, adamlar sahnede çalıyor söylüyor biz de eğleniyoruz vs. bir anda bu adam kendi kendine sahneye çıktı arkadaş, sonra titremeye başladı. hadi bizi geç, alıştık bu adamın her yerde dans etmeye çalışmasına, ama sahnedekilere çok net ayıp yani. adamların seyircisine kendini izletti hiç yoktan.
    yahu adam üç beş ay önce radyo kulübü'nün yaptığı talent show diye bir olayda okulda öğrenci olmamasına rağmen gelip yarıştı yea. çok komik bence. ama şimdi anlıyorum ki hepsi networkmüş üç beş tanınmakmış. yeteneksizsiniz'de de bir daha sahneye çıkınca "sertaç'ın rüyası" diye bir şeyi var, kaç kere izledik, bence onu yapacak bak dediydi dersiniz.

    edit: 2012 eğitim öğretim yılının açılış partisinde de atiye sahnedeyken bir anda sahneye çıkmış, dans etmiş filan. atiye'nin beline mi ne sarılıyormuş ki hanımefendi'nin koruması sertaç'ı belinden kavrayıp kaldırarak sahneden indirmiş. bunu ben görmedim, görenlerin yalancısıyım. ama olay çok saçma-komik.
8 entry daha