şükela:  tümü | bugün
1028 entry daha
 • kendine ait bir tarzının olması, saçı olur, takısı olur, giydiği şeyler olur.. ama kesinlikle bunlardan en az bir tanesi kadını, diğer kadınlardan farklı kılmalı.
  ardından tabiki vücudu gelir. kadını kadın yapan o kıvrımlar bir kadını inanılmaz çekici yapabilir, örneğin düzgün bir fizik, ince bel, simetrik - asimetrik dengesi arasındaki vücut hatları.. yani mesela kate upton çekici değildir malesef, üzgünüm. 20 yaşında koca memeli, odun gibi bir vücudu olan bir seks objesidir.

  ama bunlar da yetersiz.

  kişilik çok ama çok önemli ve tamamlayıcı detaylardan bir tanesi. mesela hayatı yaşamayı ve ne istediğini bilen bir kadın gayet çekicidir. belli sınırları olması fakat -en önemlisi bu- bu sınırları su içer gibi öne sermemesi çok önemli. kısacası değişmemeli ama değişmekten korkmamalı. "ben sokakta el ele yürümem" diyerek aylarca elinizi tutmazsa o kadın çekici değil, alman nazi subayı olur.

  son olarak en önemlisi, eğer bir ilişki varsa ortada, size farklı olduğunuzu göstermeleri ve hissettirmeleri. başbaşayken bile toplum içinde gibi davranan bir kadın çekici değildir. farklı olduğunuzu, size diğer insanlardan daha fazla ilgi ve alaka göstermeleri, bir kadını çekici yapar, kim olursa olsun.
  zaten bunun olmadığı ilişkiler, belli bir süre sonra monotonlaşıp, iki kişi de sıradan hissettiği zaman biter.

  evet, ne diyorduk; her kadın çekici detaylara sahiptir zaten ama kimin ne beklentisi olduğuna göre değişkenlik gösterir bu.
3860 entry daha
hesabın var mı? giriş yap