şükela:  tümü | bugün soru sor
3 entry daha
  • hamaset falan kokmayan, tamamen sosyal sorumluluk gerekçesi ile hazırlanmış bir reklam filmidir. bazı denyolar bilmeyebilir, büyük holdingler sosyal sorumluluk projelerine yılda milyonlarca usd ayırırlar.

    yeri gelmiş iken belirtelim. koç grubu 1926-1938 arasında ankara'da bakkal işleten ufak bir müessesedir. şapka devrimiyle köşeyi döndü, ihaleci la bunlar diyecek yurdum gerzeklerinin, koç grubunun ilk şirketini 1938'de atatürk ölüm döşeğinde iken kurduklarını bilmek isterim. sizin o hastalıklı sikik zihniyetinize göre atatürk hasta yatağında iken koç grubuna ihaleleri dağıtmış olmalı. bugün o taptığınız balkon güzelinin dağıttığı ihaleleri unutmadan, böyle bir yorum yapmamanızı isterdim.

    koç holding gibi özel müteşebbislerin büyümesi demokrat parti iktidarı ile başlamıştır. idam edildi diye arkasından ağladığınız büyük demokrat mı atatürk mü ihaleleri bu adamlara vermiştir, bunu türk iktisat tarihini araştırarak öğrenebilirsiniz. bu yüzden fazla mallık yapmamanızı öneririm.

    http://www.youtube.com/watch?v=pgv8sfvg1ak

    buradaki olmasaydın olmazdık vurgusu koç holding'i değil, bütün türk milletini kapsamaktadır. bunu göremeyecek kadar fanatik bir siyasi gerizekalısanız, cahilin önde gidenisinizdir, kusura bakmayın...
77 entry daha