şükela:  tümü | bugün
717 entry daha
 • ve ilk patlağını vermiştir.

  aboneliğimin ilk haftasında super bağlantı hızıyla pazar günümde beni karşılamıştır:
  http://imageshack.us/…oto/my-images/254/dsmart.jpg/

  dsmart'ı aradım gökhan adında bir arkadaş çıktı, bir takım güvenlik doğrulamalarından sonra binamda sorun olduğunu söyleme gafletinde bulundu.

  gaflet diyorum çünkü 2008 yılından beri bulunduğum binadan ttnet'i 6mbps'nin altına düşmeden hatta 10-12mbps'ye varan hızlarda kullandım ancak ttnet'in fiyat politakası nedeniyle d-smart'a geçtiğim için bahaneyi yemedim; atarlanmaya başladım. değerleri görüyormuş binada sorun varmış.

  arkdaşım binada sorun varsa 3 yıldır niye yoktu, ya da 31 aralık'tan bu yana niye sorun çıkmadı da bugün sorun çıktı, ttnet'in altyapısında sorun yaşamıyorken sizde niye yaşıyorum filan diyince gökhan efendi de atarlandı. biz de ttnet'in altyapısını kullanıyoruz diye lafımı kesince ben iyice coştum. aynı altyapıyı kullanıyorsunuz ama aynı hizmeti veremiyorsunuz, hizmeti veremeyecekseniz iptal edelim hizmeti hiç uğraştırmayın deyince sinyal hızını yükseltti muhtemelen. modemi kapatın açın muhabbetine döndü iş.

  öncesinde 2 defa açıp kapatmış olmasam aeah yerim belki ama gökhan efendi ama binada sorun var, oksitlenme var geyikleri yalan dolan işler.

  bir de denemek için modem bulundurmuyorum diye atar yedim. allasen evinde senin evinde var mı ekstra modem. ha modem yok mu var. dsmartın modemi duruyor da sorun modemden değil yani yemesinler beni. neyse sinyali yükselttiler şimdi biraz daha tahhammül edilebilir:

  http://www.speedtest.net/result/2417782151.png

  ttnet hızını arayacağım belli ama kuru internet için de 63 lira çok para abi.
1296 entry daha