şükela:  tümü | bugün
9 entry daha
  • bornova merkez'deki otobüs durağının tam karşısında yer alan büfe. daha çok kokoreçi önplanda olmakla birlikte karışık, adana dürüm, tavuk şiş gibi pek çok etli alternatif bulunmaktadır. yeri bornova gibi bir yerin göbeğinde olmasına rağmen yaptıkları pek çok şey ya kötüdür ya da vasat. daha önce buralarda karışık yemiştim ki son zamanlarda yediğim en kötü karışıklardandı. halbuki yıllar önce burada yediğim karışığın fazlasıyla iyi olduğunu hatırlıyorum. ya sahipleri el değiştirdi ya da benim hafızamda karışığı iyi diye kalmış bilmiyorum.

    bugün de ne zamandır kokoreç yemediğimden sürekli kokoreçlerinin reklamlarını yaptıklarından yiyeyim dedim. kokoreç konusunda yeteri kadar damak tadım gelişmediğinden çok fazla ahkam kesmek istemiyorum ama ben fazla bir numarasını göremedim. buna rağmen ayranla birlikte yarım ekmek kokoreçe 8.5 tl ödedim ki evlat acısı gibi koydu valla. halen giren kazığı çıkartmaya çalışıyorum.

    belki de olabilecek en iyi mekanların birinde olmasına rağmen tıklım tıklım olmamasını şimdi daha iyi anlıyorum. çünkü kötü iş yapıyorlar. yerim güzel nasılsa millet gelecek her halukarda diye mi düşünüyorlar napıyorlar bilmiyorum ama bildiğim bir şey var ki bi daha buraya gitmem.
1 entry daha