şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
  • kişiyi psikolojik olarak yıpratan ve estetik açıdan gerçekten zorunlu bir durum olmadıkça çok da gerekli görmediğim operasyonlardır.
    haz duyarlılığı yoğun bir bölgede küçültme ya da müdahale yapılması işlevsel kayıplara yol açabilir. bu risk hesaplanmadan sadece estetik kaygılarla bu tür bir operasyona karar vermek gayet anlamsız.
    estetik açıdan kişiyi ya da karşı tarafı ilişkiye engel teşkil edecek biçimde rahatsız edecek ya da işlevsel sıkıntılar doğuran durumlarda makul elbette. ancak salt estetik sebeplerle ve sadece kendini iyi hissetmek için olası risklerine katlanmak da pek mantıklı değil.
    klitoris üzerindeki dokunun gereğinden fazla kalın olduğu ve alınan hazzı olumsuz etkilediği durumlardaki gibi işlevsel yarar sağlayacak operasyonlar daha akla yatkın görünüyor.

    vajinanın estetik görünümünün penis büyüklüğü ya da 90-60-90 vücut ölçülerinde olmaktan çok çok büyük bir farkı yok aslında temelde mantık olarak. bu algısal durumların hazza fiziksel etkisi çok dolaylı ve sınırlı; ancak kişinin kendisini iyi hissetmesiyle kazanımlanan faydanın cinselliğe olası pozitif etkisi nedeniyle tercih edilebilir riskleri çok büyük olmadığı sürece.
3 entry daha

hesabın var mı? giriş yap