şükela:  tümü | bugün
324 entry daha
 • hah buradan yeni ultra süper mega dandik yeni site'yi kodlayanlara sevgi ve selamlarımı gönderiyorum. ultra süper mega dandik yeni siteden yazıyorum.

  sözlük keyfimin içine limon sıktınız. allah sizi bildiği gibi yapsın.

  arkadaş ne halt eyliyorsanız eyleyin ama şunu yapmayın. antik.eksisozluk.com adresini sürekli eksisozluk.com adresine yönlendirmeyin. salak değilim az buçuk pc'den dns cache'dan anlıyorum. ipconfig komutlarından anlıyorum.

  not: silerim ben bunu boşuna ispiyonlama sevgili ispikçi ayrıca tanım ne tanım devamı ne bilmiyorsun. öğren de gel derler adama. ben derim yani.

  ek 1: sinirlenince bir de üzerine aç olunca ipin ucu kaçmış. normalde söylemeyeceğim, kullanmayacağım ifadeler kullanmışım... ama hala bu dayatmanın anlamsızlığı karşısında diyecek söz bulamıyorum.

  ek 2: eğer sistem windows tabanlı ise, host dosyasını editlemek çözüm olabilir. c:\windows\system32\drivers\etc adresine gidin sonrasında not defterini açın win 7 için not defterini yönetici olarak çalıştırın. ve host dosyasını yönetici olarak çalıştırdığınız not defteri (ya da notepad++ vs. gibi bir text editör) ile açın sonra:
  # localhost name resolution is handled within dns itself.
  # 127.0.0.1 localhost
  # ::1 localhost

  altına şu kısmı ekleyin:
  --- iptal ---

  188.132.200.205 antik.eksisozluk.com
  --- iptal ---

  lan oynamasanıza site ayarları ile dns değiştiriyonuz madem söyleyin millet helak oluyor. dns değişikliği sonrası olması gereken:
  188.132.185.33 antik.eksisozluk.com ya da artık bu sıfırla haltı olmadığı için ilgili kısmı silin.

  [ güvenlidir buradan doğruladım: http://network-tools.com/…tp://antik.eksisozluk.com ]

  eğer hosts dosyasını göremiyorsanız tüm dosyaları seçin not defterine yolu gösterirken.

  bu yöntemi sanal bilgisayarda denedim. opera ile sorunsuz bir şekilde antik.eksisozluk.com adresine o sıfırla denen abukluk olmadan girdim. daha önce değinilmiş ancak ne kadar fazla bulunursa bu bilgi o kadar iyidir. ip adresi değişirse eklediğimiz kısmı silmek gerek onu da ekleyeyim.

  ek 3: silerim ben bunu demiştim ama silmeyeceğim... bu da burada dursun.
2108 entry daha