şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • bir zamanlar kardeşim dediğim dünyalar güzeli kız.

  en yakın arkadaşlarından biriydim bir dönem ya da öyle olduğumu sanıyorum. şehirler çok uzak olsa da pek çok şeyi paylaşabilmiştik yine de. abisi gibi görürdü beni ve ben de onu öz kardeşim gibi. çok özele girmek istemiyorum elbette, çünkü biliyorum bu enrty okunabilecek olduğunda o bu ülkenin tanıdığı bir model/oyuncu olmuş olacak.
  ilk gençlik hayal kırıklıklarına, ilk aşk acılarına, ilk umutlarına tanık oldum, kendimce yol gösterdim seçimlerine asla müdahale etmemeye çalışarak.
  adım gibi biliyordum bir gün buralara geleceğini. şimdi eskisi kadar yakın değiliz elbette, bu entry okuyup kim acaba bunu yazan diye de düşünebilir belki. yanlış anlamasın, asla bir kırgınlığım yok. olması gereken buydu ve böyle olacağını da ona ben söylemiştim zaten. değişecek, büyüyecekti. fiziksel olarak değil, her anlamda büyüyecekti. allah ona öyle bir güzellik vermişti ki istese de olduğu yerde kalamazdı.
  beni arayıp 1000 kişi arasından mimar sinan güzel sanatlar' a kabul edildiğini söylediğinde ona bunun başarı olmadığını, sadece olması gereken bir şey olduğunu, değil 1000 kişi, 1000000 kişi de olsa yine onun seçileceğini söylemiştim.
  umarım hep başarılı olursun güzel kardeşim. yolun açık olsun.

  edit: yazarlık biraz erken onaylanınca bu entry şu an anlamsız kaldı ama gelecekte eminim ki çok iyi yerlerde olacak kendisi :)

  edit 2: demiştim ama :)
136 entry daha