şükela:  tümü | bugün
2 entry daha
  • sinemanın kitle iletişim araçları içersindeki etkin rolü göz önüne alındığında, tam da olması gerektiği gibi, olması gereken bir yerde düzenlenecek olan festival. böyle bir festival için geç bile kalınılmışsa da, etraflıca tasarlanmış bir etkinlik olmasıyla bir eksiği kapatıyor olmasının yanı sıra, katılımcalara keyifli bir an yaşatacak, değerli bir anı bırakacak bir etkinlik olacaktır.

    düşünün ki, güney doğu'nun birbirinden güzel tarihi alanları üzerinde; avrupanın çeşitli ülkelerinden katılacak olan sihirbaz, pandomim, jonglör ve flamenko dansçısının gösterileri, çeşitli oyuncular ve yönetmenler ile yapılacak olan söyleşiler, festival sponsorlarına ait stantlarda bulunulan (dondurma, meyve suyu, patlamış mısır vb) ikramlar, aynı zamanda bir yanda barış manço şarkıları, diğer yanda kemal sunal'dan kesitler ve havanın kararması ile başlayacak olan film gösterimi..

    tamamen gönüllü olarak ter döken/dökecek olan festival ekibini şimdiden kutlamak gerekir.

    festivalin fikir sahibi, aynı zamanda yönetmeni olan enes kaya ile etkinlik hakkında yapılan kısa bir söyleşiye şu adresten ulaşılabilir.
6 entry daha