şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • kapitalist ve kendi sosyalist mücâdelelerini görmüyor diye ferid şâhenk'e kin, nefret kusan, onun bankasına ait kredi kartlarını iptal eden-iptal çağrısı yapan, onun televizyonlarını boykot eden bâzı nasibsizlerin olmadığını iddia etdiği lobi.

    bu art niyetli tâlihsizlerin hâl u pür melâli budur işte. küfrün değişmeyen mantığı! sırf muhalifi olduğu bir başbakan varlığını açığa vurdu diye dünyanın acısını çekdiği, bundan dolayı inim inim inlediği, dünyanın en büyük kan emicileri lobisi olan fâiz lobisini hayâlî îlân ediyor. tükürün yüzüne bu belhüm adâl mahlûkun!

    ey şeref ve haysiyet yoksunu! sabah akşam küfürler savurduğun corç soros fâiz lobisinin ana mihverini oluşturmuyor mu? bu illeti dünyaya tasallut eden rockefeller'lara, rotschild'lara gûyâ 7/24 küfür ediyordun ya ama!

    şu dakka işte yine aynı yere geldik. müslümanları kapitalist olmakla ithâm eden ve dahi bu yüzden devrimci müslümanlar adlı tâlihsiz oluşuma medhiyeler düzen bu islâm düşmanları kendi yedikleri herzeye hiç bakmamak alışkanlığını hiç bırakamadı. savunduğun sosyalizm ile kapitalizm kardeş ey ahmak!

    iki sene sonra ek: anladım ki tayyib erdoğan denen şahıs bu lobinin en başda destekçisi imiş..vâ esefâ! ve bin nefrin...
469 entry daha