şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • cv'si ile beni akşam akşam gülümsetmiş altınordu başkanı, memleketimin** fitbol önderi, bir deli oğlan...

  "doğumu: 1955 yılında, izmir’de, o yılların en hareketli semti olan eşrefpaşa’nın, en hareketli mahallesi çimentepe’de doğdu.
  - genetiği: baba dedesi kırşehirli, babaannesi şumnu tatarı . anne dedesi kırcaali’li, anneannesi gümülcine’li. genetik 1/4 anadolu , 3/4 balkanlar. “karışım”’dan memnun.
  - ailesi: tornacı-demirci rahmetli kenan usta’dan olma, evi çekip çeviren rahmetli annesi,“işletme uzmanı” ayşe hanım’dan doğma. dört kardeşin en büyüğü…
  - eğitimi: ilköğretim eşrefpaşa zafer ilkokulu, orta öğretim güzelyalı türk koleji, üniversite ankara odtü işletme’79. top eğitimi ise “alaylı“, damlacık .
  - medeni hali: 30 yıllık evli, çocuğu yok, ama iki taraf ta kalabalık. kendisinin sayısı çok, o da eşrefpaşa’lı olan sevgili eşi tülay hanımın ise en az 12 tane çocuğu var.
  - mesleği: yaşamak ve yaşatmak.
  - bu kahpe dünya’daki görevi: aile şirketi özkan demir çelik sanayi a.ş.’yi kardeşleri, akrabaları ve personeli ile birlikte “onurlu” ve “topluma yararlı” olacak şekilde yönetmek .
  - öbür taraf’a hazırlıkları: çocuklarımızın-gençlerimizin daha çok spor yapmasına ve onların sportmen bireyler olarak hayata hazırlanmalarına katkı koymak .
  - altınordu’daki görevi: göğsünde altınordu arması taşıyarak spor yapan çocuklarımızın sayısını artırmak ve içlerinden önce ahlaklı, sonra hızlı ve doğal yetenekli olanların gerçek profesyoneller olmalarına katkı sağlamak.
  - hobileri: doğal olan her şeyi sevmek, avrupa’da maça gitmek, kaybolmak, şarkı söylemek, yürümek, yüzmek, okumak, doğa’nın sesini dinlemek, en çok da bilgeler’le sohbet etmek…
  - hayali: süper lig’de, tamamı “ altınordu özkaynağı’ndan” yetişmiş, t.c. vatandaşı gençlerden kurulu, yalandan değil, “gerçekten profesyonel” bireylerden kurulu, toplumumuza örnek bir futbol kulübü ve takımı yaratmak."

  http://www.altinordu.org.tr/…urumsal/yonetim-kurulu
48 entry daha